YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Mart 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Mart Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Aradan sonra götürüldüğü Kocaeli pistinde beklentilerin çok altında koşan ve tekrar sevdiği piste dönen Baba Muzo, gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Serabım, önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirebilir. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Zafer Meydanı, dinlendirilen Cracker Baby ile hazırlıkları iyi Santa Rua ihmale gelmezler. 

SIRALAMAM: 4-6-2-1-3

2. Koşu: Şimdiye kadar katıldığı üç sınavında da adından bahsettirmeyi başaran Nurağa, güzel hazırlıkları ve giderdiği açıklarıyla birinciliği zorlayacaktır. İstanbul’dan iddialı giden Çınarkan ise adeta gölgesi olur. Kayrabey sürpriz. 

SIRALAMAM: 9-3 // 2

3. Koşu: Tırnağının ucuna getirilen Right Or Wrong ile form durumu oldukça ışıltılı Ova Kartalı arasındaki mücadeleye, İstanbul iç pisteki hazırlıkları mükemmel Heiwa Iwa’da katılacaktır. Sorunları halledilen Junior Zappa ve zaman zaman ters koşan Yılmazhan sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 3-2-5-4-1


4. Koşu: Uzun aradan sonra katıldığı ilk 1400 metrelik kum koşusunu 1.27.32 gibi oldukça ciddi bir dereceyle uzak farkla kazanan Bodyguard Hero, koştukça çok daha formda rakipler arasında bile söz sahibi olabilecek yetenektedir. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1 // 4

5. Koşu: Güzel bir form yakalayan Vikonya, tam bir istikrar abidesi olan Maviyasemin, üst üste kazanmayı bilen Sultanlar Sultanı ile başarılı binicisiyle Canözgü ilk etapta düşünülmeli. Önde boş kalması halinde Han Kutlu, son metrelere kadar birincilik mücadelesine katılabilecek bir diğer şanslı kısrak. 

SIRALAMAM: 6-5-1-3-4

6. Koşu: Sürekli iyiye giden Balballılı, yükselişteki Gravas, yeterli hazırlıklarıyla Tamga, Wind Runner, zaman zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Dymaxion ve Sideli zorlu günün son ayağında sizlere önerebileceğim şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 2-8-6-7-3-5