YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

5 Mart 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Mart Pershing BURSA Altılı Ganyan Tahmin ve Detaylı Koşu Yorumları (KAZANDIRDI)

 

BURSA 1.AYAK YORUMUM 

-Son koşularını çok beğendiğim özellikle son yarışı KV 7 yarışta üçüncü olan ve daha sert rakiplerini geride bırakan bu koşudaki en iyi dereceye de sahip olan 6 SERABIM uyumlu jokeyi ile ilk atım olacaktır. İlk yarışında virajdan sonra iç kulvardan attığı müthiş sprint ile rakibini fotoda avlayan ve ondan sonra Kocaeli'ne gidip bir yarış daha gören ancak beşinci gibi kötü bir yarış yaparak oradan tekrar sevdiği pist olan Bursa'ya gelen 4 BABA MUZO değişen jokeyi ile ikinci şans vereceğim isimdir. 68 günlük bir dinlenme sürecinden gelen 3 SANTA RUA mutlaka değerlendirilmeli. 

Sıralamam: 6-4-3-2-1

BURSA 2.AYAK YORUMUM 

-Günün tek Maiden mücadelesinde 5 aylık aradan sonra tekrar pistte çıkan ve nefesten ekilenerek tatminkar bir üçüncülük alan safkan üzerindeki aprantiden de kurtulup adam akıllı jokeyi üzerine almış. Bu koşuda sizlere 9 NURAĞA'yı alternatif tek olarak öneriyorum. Seri ikinciliklerin ardından üzerinde ki çocuktan bir türlü kurtulamayan 6 KAYRABEY ve Kocaelinde ki yarışları çok tatminkar olan 3 ÇINARKAN sonra şans verdiğim isimlerdir.

Sıralamam: 9///6-3

BURSA 3.AYAK YORUMUM 

-Kilo avantajı ve denk grupta koşacak olan 3 RIGHT OR WRONG artık kazanma zamanı geldi gibi, son iki koşusunda kilodan etkilen isim daha denk kiloyu üzerine alıp kısa mesafeninde verdiği avantaj ile buradaki uzun süre ara veren rakiplerini avlayacaktır, alternatif tek adayımdır. 150 günlük bir arası olan lakin 3 numara kadar kalite bir isim olan ve çalışmlarını İstanbulda yapıp buraya gelen 5 HEIWA IWA sonradan değerlendirilebilir. Aynı şekilde yükselen form durumu ile 2 OVA KARTALI geniş kuponlarda bulunmalı. 

Sıralamam: 3///5-2BURSA 4.AYAK YORUMUM 

-Müthiş bir kan hattına sahip ekürinin elindeki şuan en iyi safkan ve beklentisi en iyi olan safkan ve yüksek ihtimal yaz sezonu Allah korusun ve bir sakatlık vermez inşallah fırtına gibi esecektir . Daha üçüncü yarışı olduğuna bakmayın buradaki rakipler çok vasat gelecektir bu safkana Baba ve Ana tarafından kardeşleri yurtdışında hep Grup mücadelelerde boy gösteriyorlar bu safkanda zaten ilk yarışta kalitesini belli etmişti . Kolay bir birincilik alacaktır 1 BODYGUARD HERO bankom .

1 BODYGUARD HERO BANKOM 

BURSA 5.AYAK YORUMUM 

-Her yarışında hep birinci sıradan önerdiğim lakin banko vermeye hep çekindiğim bir isim nedenide çok sık koşmaları amma safkan o kadar karakteri yüksek ve koşma arzusu var ki çok iyo yarışlar çıkarıyor . Mesafe uzun lehine, üzerinde en iyi anlaştığı isim M.Kaya var daha ne istesin bu safkan yarışı ortalarda takip edecek olan safkan viraj dönüldükten sonra dış kulvardan atacağı o öldürücü sprint ile buradaki rakiplerine hakim olmasını bekliyorum alternatif tek adayımdır . Sondan bir önceki yarışında sınıf safkanları geçen lakin son yarışında ikinci kalan 5 MAVİYASEMIN geniş kuponlarda mutlaka bulunmalı ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kısrak . Stili olarak koşan rakibi olmamasından ötürü önde bomboş kalacak olan 4 HAN KUTLU geriden gelen rakiplerine direnerek beyaz bayrak ayna yapabilir . 

Sıralamam: 1///5-4

BURSA 6.AYAK YORUMUM 

-Birbirine denk rakiplerin olduğu koşuda sıralamamı aşağıya yazıyorum . 

Sıralamam: 2-5-7-8-6-4-3 

BURSA 6'LI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 6-4-3-2-1
2.AYAK: 9///-6-3
3.AYAK: 3///-5-2
4.AYAK: 1 BODYGUARD HERO BANKOM
5.AYAK: 1///-5-4
6.AYAK: 2-5-7-8-6-4-3

2.10 krş /// 56.70 krş