YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA VE ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
25.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Mart 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Mart Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Analizleri, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan SERABIM, istikrarlı tabelalarından sonra bugün kazanacak duruma geldi. Kendine uygun rakipler yanında idman pistindeki son 400'lük işini yansıtması durumunda bugün çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün çift bankolu şablonda güveneceğimiz bir diğer safkan ise NURAĞA olacak. Yarış hayatının ilk üç koşusunda da beğenilen ve padoku ile dikkat çeken Toşur yavrusu, kumda sergilediği yarışlarla çimci olmasına karşın bu pistte de çok iş yapacağını gösterdi. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. Formunun zirvesinde olan ve kazandığı koşularla kalitesini ispat eden SULTANLAR SULTANI, bugün bir kez daha kazanarak ilgilerinin yüzünü güldürebilir. Bursa programında alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler tarafından değerlendirebilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 6 / 9 / HEPSİ / HEPSİ / 1 / 8-7-6-2-4 

Normal Kupon: 6 / 9 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4 / 8-7-6-2-4 


25.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN