YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

6 Mart 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Mart Barış Düşmez (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: İlk ayağa; 6 numaralı MAHİR BEY, 1 numaralı THE MENTALIST, 9 numaralı COCHABAMBA, 5 numaralı LADY TULPAR, 8 numaralı APIKO DORA ile 3 numaralı DUKE PROSPERO öncelikle işaretlenmeli. 4 numaralı ERTUĞRUL ile 10 numaralı DIBLANZADE geniş şablonlara önerim.  

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak 2. Koşunun kapatılması taraftarıyım.  

3. Koşu: 1 numaralı DUQUAN ile 5 numaralı RUNNER BULL arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

4. Koşu: 6 numaralı ÇIRAK, 2 numaralı SER EMİR ve 5 numaralı ASTRAKHAN ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 3 numaralı PİRSUSLU ile 4 numaralı APASBBEY unutulmamalı. 8 numaralı YURDAKUL dinçlikle sürprizim. 

5. Koşu: Sevdiği mesafeye çıkacak olan 2 numaralı BİLBİLAN favorimdir. Dinçlik yarışı yapacak olan grubun kalite isimleri; 6 numaralı BİRKASIM ile 7 numaralı FALEZ rakipleridir.  

6. Koşu: Son koşusuyla yarış kazanacak duruma geldiğini gözler önüne seren,  pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 5 numaralı BOLD MOVE’un, maiden’a veda etmesini bekliyorum.