YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

6 Mart 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Mart Barış Düşmez (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: İlk ayağa; 6 numaralı MAHİR BEY, 1 numaralı THE MENTALIST, 9 numaralı COCHABAMBA, 5 numaralı LADY TULPAR, 8 numaralı APIKO DORA ile 3 numaralı DUKE PROSPERO öncelikle işaretlenmeli. 4 numaralı ERTUĞRUL ile 10 numaralı DIBLANZADE geniş şablonlara önerim.  

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak 2. Koşunun kapatılması taraftarıyım.  

3. Koşu: 1 numaralı DUQUAN ile 5 numaralı RUNNER BULL arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

4. Koşu: 6 numaralı ÇIRAK, 2 numaralı SER EMİR ve 5 numaralı ASTRAKHAN ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 3 numaralı PİRSUSLU ile 4 numaralı APASBBEY unutulmamalı. 8 numaralı YURDAKUL dinçlikle sürprizim. 

5. Koşu: Sevdiği mesafeye çıkacak olan 2 numaralı BİLBİLAN favorimdir. Dinçlik yarışı yapacak olan grubun kalite isimleri; 6 numaralı BİRKASIM ile 7 numaralı FALEZ rakipleridir.  

6. Koşu: Son koşusuyla yarış kazanacak duruma geldiğini gözler önüne seren,  pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 5 numaralı BOLD MOVE’un, maiden’a veda etmesini bekliyorum.