YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA VE ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
25.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Mart 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Mart Barış Düşmez (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: İlk ayağa; 6 numaralı MAHİR BEY, 1 numaralı THE MENTALIST, 9 numaralı COCHABAMBA, 5 numaralı LADY TULPAR, 8 numaralı APIKO DORA ile 3 numaralı DUKE PROSPERO öncelikle işaretlenmeli. 4 numaralı ERTUĞRUL ile 10 numaralı DIBLANZADE geniş şablonlara önerim.  

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak 2. Koşunun kapatılması taraftarıyım.  

3. Koşu: 1 numaralı DUQUAN ile 5 numaralı RUNNER BULL arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

4. Koşu: 6 numaralı ÇIRAK, 2 numaralı SER EMİR ve 5 numaralı ASTRAKHAN ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 3 numaralı PİRSUSLU ile 4 numaralı APASBBEY unutulmamalı. 8 numaralı YURDAKUL dinçlikle sürprizim. 

5. Koşu: Sevdiği mesafeye çıkacak olan 2 numaralı BİLBİLAN favorimdir. Dinçlik yarışı yapacak olan grubun kalite isimleri; 6 numaralı BİRKASIM ile 7 numaralı FALEZ rakipleridir.  

6. Koşu: Son koşusuyla yarış kazanacak duruma geldiğini gözler önüne seren,  pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 5 numaralı BOLD MOVE’un, maiden’a veda etmesini bekliyorum.


25.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN