YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Mart 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

6 Mart Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Oldukça ciddi rakipler arasındaki son A-3 2000 metrelik kum yarışındaki 4.lüğü gayet başarılı Nasuhoğlu, güzel hazırlıkları ve başarılı olduğu piste bir adım öne çıkmakta. Tekrardan istenilen düzeye ulaşan Yol Bulan ile form durumu parlak Işkınat en ciddi takipçileridir. Önde boş kalacak olan Egebeyi ile İstanbul’dan iddialı giden Başkaynak hata kollarlar. 

SIRALAMAM: 4-6-1-3-2

2. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip Duke Of Istanbul, önemli bir kilo avantajına sahip Tokatçı, hazırlıklarını İstanbul’da tamamlayan formda Antonov, dengi rakipler yanında Yenilmez ve gününde olduğu zaman farklı koşabilen Veliaht ayrımsız kuponlara yazılmalı. SIRALAMAM: 5-8-2-9-1

3. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Captain Steel ile sık koşmasına rağmen form durumu gayet ışıltılı Anatolian Storm arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 2-1


4. Koşu: Erken yürüdüğü Bursa’daki son uzun mesafeli koşusundan başarılı bir 2.lik çıkaran Gümüşkesen ile bu gün için önde boş kalacak olması şansını yükselten Binbir ikilisine eşit şans vermekteyim. Gücü oranında başarılı koşabilen Erduran ise öndeki kapışmalardan yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 5-1-4

5. Koşu: İstanbul’da erken saatlerde yaptığı hazırlıklarında gayet sıhhatli görünen Freedom Flight başta olmak üzere; Maysapera, Mystic Ryhthms, Black Adler, Yeşilli Bey, Royal Story ile Alfa Kızı sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 7-12-10-2-4-8-1

6. Koşu: Form olarak birbirlerine oldukça yakın gördüğüm Sevda Türküsü ile Haberli ikilisi arasında ayrım yapamıyorum. Cenesim ise sürpriz. 

SIRALAMAM: 6-3 // 2