YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

6 Mart 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Mart Pershing KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmin ve Detaylı Koşu Yorumları

 

KOCAELI 1.AYAK YORUMUM 

-Günün ilk yarışında son koşusunu çok beğendiğim ve son metrelere doğru çok güzel bir sprint atarak fotoda rakibini avlayan 1 IŞKINAT artan form durumu ile ilk atım olacaktır. Bu tip uzun mesafelerde iyi yarış okuyan aprantisi ile şansının yüksek olduğunu düşünüyorum. Son yarışında sert grupta geride kalan ancak o gün ki koşusundan bir önceki koşusunu çok beğendiğim 2 BAŞKAYNAK usta jokeyi ile mutlaka yazılmalı. Eski formunda olmasa da 3 EGEBEYI üçüncü şans vereceğim isimdir. Sıralamam aşağıdadır. 

Sıralamam: 1-2-3-6-4-5

KOCAELİ 2.AYAK YORUMUM 

-Koşma stilini çok beğendiğim ve çok daha iyi yerlerde görmeyi düşündüğüm 2 ANTONOV bu koşuda alternatif tek adayım olacaktır. N.Avci ile çok iyi anlaşacağını düşündüğüm safkan startla birlikte liderliği almaya çalışacaktır. Koşuda önde gitmeyi isteyecek çok fazla safkanın olmasında ötürü geriden gelenlerin şansının artacağını düşündürse de geriden gelip çok güçlü sprint atacak bir safkan göremedim ben bu yüzden muhtemelen önde kaçıp mesafenin de kısa olmasından dolayı direnip kazanacaklarını düşünüyorum 2 ANTONOV alternatif tekim olacaktır. Diğer sıralamamı aşağıya yazıyorum. 

Sıralamam: 2///-9-5-1-8

KOCAELİ 3.AYAK YORUMUM 

-Sürekli bu tip mesafelerde koşan mesafeye ciddi bir alışkanlığı olan 1 ANATOLIAN STORM ilk atım olacaktır . Her ne kadar üzerindekini sevmesemde bu at ile uyumlu bir şekilde yarışları hep tabelada bitiriyorlar ve atın sprint mesafesini iyi ayarlayabiliyor ilk şans vereceğim isimdir . Son Maiden koşuda ki uzun mesafe koşusunu çok beğendiğim  3 LARRY BIRD mutlaka kuponlarda bulunmalı . 2 CAPTAİN STEEL yazılıp rahat bir yarış seyredilebilir . 

Sıralamam: 1-3-2


KOCAELI 4.AYAK YORUMUM 

-Koşuda hem stili gibi kaçacak tempoyu önde kabullenecek hemde hiç sert rakiplerle koşmayan rakiplerinin yanında favori olmayı sonuna kadar hak ediyor, muhtemelen yarın (yorumlarımı geceden yazıyorum dostlarım :) ) ağır favori çıkacaktır ki bu grupta da çok rahat hak ediyor bence benimde koşuda ki favorimdir ve bankomdur. 1 BİNBİR bankom . 

1 BİNBİR BANKOM 

KOCAELI 5.AYAK YORUMUM 

-Son yarışını gerçekten çok beğendiğim ve üzerine Bursa'dan buraya gelen usta jokeyi M.Gündüzeli nezaretinde ilk şansı 12 MAYSAPERA'ya vereceğim, son yarışında ciddi bir 6 aylık aradan sonra ilk yarışına çıkan ve daha sert grupta çok daha iyi rakiplerini geride bırakan safkan bu yarışta favorimdir . Diğer sıralamamı aşağıya yazıyorum . 

Sıralamam: 12-1-8-6-5-4-2-9-3

KOCAELI 6.AYAK YORUMUM 

-Son koşuda tamamen jokeyinin gereksiz yere kaybetmesine neden olan tamamen jokeyinin yüzüne kaybedilen bir yarış olan koşuda ikinci olarak ayrılan ve o koşudan sonra buraya gelen 6 SEVDA TÜRKÜSÜ bu yarışta alternatif tek adayım olacaktır . Artık maiden den çıkma zamanının geldiğini düşündüğüm safkan bu yarışta bunu yapabilir , değişen ve daha dikkatli binecek jokeyi ve mesafenin daha da uzaması ile ciddi bir avantajı bulunuyor . Yarıştaki tek rakibi 3 HABERLI olacaktır . Oda aynı Sevda Türküsü gibi 6 gün önce İstanbul'da koşmuş ve ikinci olarak yarıştan ayrılmıştı o gün ki yarışta ciddi bir fark yemişti yine de ikinciliği çok iyiydi bu koşuda Sevda Türküsü'nün en büyük rakibidir . Bana göre tek rakibidir :) . 

Sıralamam: 6///-3

KOCAELİ 6'LI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 1-2-3-6-4-5
2.AYAK: 2///-9-5-1-8
3.AYAK: 1-3-2
4.AYAK: 1 BİNBİR BANKOM 
5.AYAK: 12-1-8-6-5-4-2-9-3
6.AYAK: 6///-3

9.72 krş /// 97.20 krş