YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

6 Mart 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Mart Sporx ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Günün ilk ayağında start alacak olan LADY TULPAR, artırdığı form durumu, yatkın olduğu mesafede bu rakipler önünde ağır basıyor. Son 400'lük galobunu yarışa yansıtması durumunda bugün kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün güveneceğimiz bir diğer at ÖZDEMİR BEY olacak. Bu yarışa itina ile hazırlanan ve ilgililerinin "içeride" yorumu yaptığı DIVINE LIGHT yavrusu iyi padok grüntüsü ile de dikkat çekiyor. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. Usta jokeyi ile buraya katılacak olan BİLBİLAN, uzun galoplarında oldukça sağlıklı bir görüntü sergiledi. Bir süredir de takip listemizde. Farklı şablonlarda alternatif bir tek olarak değerlendirilebilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 5 / 6 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 5-9-14-15 

Normal Kupon: 5 / 6 / HEPSİ / HEPSİ / 2-7-3 / 5-9-14-15