YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

6 Mart 2018 Salı

GanyanTime.com

6 Mart Sporx ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Günün ilk ayağında start alacak olan LADY TULPAR, artırdığı form durumu, yatkın olduğu mesafede bu rakipler önünde ağır basıyor. Son 400'lük galobunu yarışa yansıtması durumunda bugün kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün güveneceğimiz bir diğer at ÖZDEMİR BEY olacak. Bu yarışa itina ile hazırlanan ve ilgililerinin "içeride" yorumu yaptığı DIVINE LIGHT yavrusu iyi padok grüntüsü ile de dikkat çekiyor. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. Usta jokeyi ile buraya katılacak olan BİLBİLAN, uzun galoplarında oldukça sağlıklı bir görüntü sergiledi. Bir süredir de takip listemizde. Farklı şablonlarda alternatif bir tek olarak değerlendirilebilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 5 / 6 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 5-9-14-15 

Normal Kupon: 5 / 6 / HEPSİ / HEPSİ / 2-7-3 / 5-9-14-15