YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Mart 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

7 Mart Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Üst üste kazandığı koşuların ardından formunu koruyan 7 numaralı KALKANDERE sevdiği mesafede ve uyumlu binicisi idaresinde favorimdir. 9 numaralı NORTHERN WEST ile gördükleri yarışları ile açıklarını gideren Kurt ekürileri öncelikle rakipleridir. 2 numaralı SCIFO, 8 numaralı YİĞİTER, 3 numaralı GRIFFON ile 11 numaralı AKBÖRÜ geniş şablonlara önerim.

2. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım 8 numaralı ŞAHNAHAN’a dinçlikle ilk şansı veriyorum. 5 numaralı KURNAZBEY ile 3 numaralı DEMİRDEN sırasıyla rakipleridir. Gördüğü 2 yarış ile açıklarını gideren ve Kızıltuğ gibi sınıf bir ismin anne kardeşi olan 6 numaralı NEJATAĞA sürprizim. 

3. Koşu: 3 numaralı BEYAZID ile 2 numaralı OĞLUM MURAT arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.


4. Koşu: İlgililerinin apranti bindirerek kilo indirimi sağladıkları, son koşusunda çok daha iyi rakipleri geride bırakmayı başaran 1 numaralı NOISY’nin, önde rahatsız edilmediği takdirde yine beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

5. Koşu: Halis Karataş ile ilk buluşmasında 20 yarışlık birincilik hasretine son veren 3 numaralı RODOSTO favorimdir. 4 numaralı AKSAKAL, 8 numaralı KARAYÜREK ile 1 numaralı AMANKAYA öncelikle rakipleridir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.  

6. Koşu: Yüksek tempoda başlayacak koşuda önceliklerim 4 numaralı LİRA LİRA ile 9 numaralı KRIS ANGEL olacaktır. 6 numaralı WHITE HART LANE, 14 numaralı MASTER PATRICK, 1 numaralı BÜYÜK BEYAZ ile 2 numaralı HUNZACH DANCER sırasıyla değerlendirmeye alınmalı.