YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Mart 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

7 Mart Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut İlbüke, iyi durumunu koruyan Çikolatalı, mesafedeki yarışı olumlu Samberkhan, Kocaeli pistindeki koşuları bu grup için yeterli Gece Kuşu ve eküri destekli Birhatkaya ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 9-8-10-4-2

2. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form sıçraması gösteren Seldanınoğlu ve 2’de 2 yaptığı aprantisiyle mücadele veren Embir Han ilk etapta düşünülmeli. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Ninoşun Oğlu, öndeki kapışmalardan yararlanacaktır. Bu kez çok daha hazırlıklı Azmi Reis, klasını konuşturabilir. İstim üzerine getirilen Mertadam ise sürpriz. 

SIRALAMAM: 1-8-4-5-9

3. Koşu: 1900 metrelik son kum koşusunu 2.16.92 gibi bu grup için başarılı sayılabilecek bir dereceyle kazanan Maruf Tay, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da iddialı olacaktır. Sürekli artan bir forma sahip Oltacı, sevdiği piste en küçük hatayı affetmez. Gücü nispetinde başarılı koşan Manidar ve Bilginkadir sürprizlerim. 

SIRALAMAM: 1-2-5-3


4. Koşu: Çok daha formda rakipler arasında mücadele verdiği son koşularında adından bahsettirmeyi başaran Manzara, oldukça vasat grupta ön plana çıkmakta. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2 // 1-4-3

5. Koşu: Üst üste kazandığı son koşularında buradaki çoğu rakibini geride bırakan Fıratın Öfkesi, sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde yine çok şanslı olacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; Anılbey, Kralındamı, Diyarbeyi, Pilevneli, Rabat Güzeli ve Yolaşan devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 4-3-2-8-5-12-10

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan formda Lexington Fire ile Bursa pistini seven Bavi Reş arasındaki mücadeleye, önde boş kalacak olması şansını yükselten Bedwulf’da katılabilir.SIRALAMAM: 4-2-1