YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Mart 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

7 Mart Pershing BURSA Altılı Ganyan Tahmin ve Detaylı Koşu Yorumları

 

BURSA 1.AYAK YORUMUM 

-Son yarışında virajı en sonda dönmesine karşın geriden gelip çok iyi ara kapatan ve ne yazık kı mesafenin yetmemesinden dolayı ikinci kalan 4 GECE KUŞU ilk koşuda bankom olacaktır . Jokeyinin teşviklerine yarışın her kısmında cevap veren safkan çoğu vasat rakiplerinin arasında kolay bir birincilik alacaktır . Mesafenin uzamasıda çok lehine olan safkan bu sefer 4 5 takip edecek virajdan sonra dış kulvardan atacağı sprint ile buradaki rakiplerini avlayacaktır . Bankom 

4 GECE KUŞU BANKOM 

BURSA 2.AYAK YORUMUM 

-Son yarışında banko önermeme rağmen beni hayal kırıklığına uğratan ve virajdan sonra yarışı bırakıp kendi halinde sonuncu olan 8 EMBİRHAN'a son bir şans daha vermek istiyorum . Buradaki rakiplerinden Azmi Reis hariç bir gömlek üstün olan safkan apranti bindirilip kilo indiriminede gidilmiş olması ile aprantisine verilen direktifleri aynen uygular ise kazanabilir, ilk atımdır . Son yarışında nefes açan 5 AZMİ REİS daha hazır gireceği koşuda ihmale gelmez son haftaların formda aprantisi ile mutlaka kuponlarda bulunmalı . Önceki yarışta buradaki rakiplerini geçen 1 SELDANINOĞLU mesafenin 200 metre daha uzaması ile bende biraz geri planda kalıyor yinede yazmakta fayda var . Sıralamam aşağıdadır . 

Sıralamam: 8-5-1-4-9-3-

BURSA 3.AYAK YORUMUM 

-Artık kazanma vaktinin geldiğini düşündüğüm 5 MANIDAR bu koşuda alternatif tekim olacaktır . Uzun zamandır ha gelecek ha geldi derken bir türlü fotoyu önde geçemedi bunda formsuzluğuda etkili oldu, sert gruplarda koşmasıda etkili oldu . Bu sefer formunu düzelttiğini düşünüyorum son yarışında da bunu belli etti . Daha hazır gireceği koşuda mesafenin de uzun olması ile çok şanslı konumda, dileyen tek atabilir rakiplerini aşağıya yazıyorum . 

Sıralamam: 5///-1 


BURSA 4.AYAK YORUMUM 

-Gerek mesafe deneyimi gerek Almanyadan Türkiyeye dönüş yapan E.Yavuz'un üzerinde olması ile ilk şansı 2 MANZARA'ya veriyorum . Çok daha sert gruplarda koşan safkan son bu mesafede jokeyinin amlam veremediğim hareketleri ve sprintine geç kalmasından dolayı ikinci olarak ayrıldı . Hem yine aynı mesafede koşacak olması hem de değişen jokeyi ile avantajlı olan safkan ilk şansı hakediyor . Son yarışını ölçü almadığım 5 ANFIELD N.Avci idaresinde ikinci şansı veriyorum . Son KV 7 dördüncülüğü çok iyi olan 3 RABIA HANIM mutlaka kuponlara yazılmalı . 

Sıralamam: 2-5-3

BURSA 5.AYAK YORUMUM 

-Birbirine denk safkanların mücadelesinde ilk şansı U.Polat deklaresi ile 2 KRALINADAMI'na veriyorum ve sizlere alternatif tek olarak öneriyorum . Çok daha sert gruplarda koşan isim buradaki rakiplerinin bir tık üzerinde son 2 koşusunda bile tatminkar yarışlar çıkaran isim apranti bindirip kilo indirimine dahi gitmemiş yarışı istedikleri belli oluyor . Sizlere alternatif tek olarak öneriyorum . Diğer sıralamamı aşağıya yazıyorum . 

Sıralamam: 2///-10-9-11-12-8-1-13

BURSA 6.AYAK YORUMUM 

-Ciddi bir form durumuna ulaşan safkan ilgilileride yarış seçilerek koşuyorlar her seferinde nokta atışı yapıp kendileri için en iyi yarışı seçiyorlar . Buradaki rakiplerinden 1 Bedwulf ve 2 Bavi Reş biri 9 biri de 5 gün önce koşup sert grupta yüksek tempolarda yorgun düştüler ve buraya geliyorlar . Diğer rakibi 3 numara ise onun ayarında değil muhtemelen en son sırada takip edecek olan 4 LEXINGTON FIRE viraj dönülür dönülmez yorgunluktan bitkin düşen rakiplerini tek tek toplayarak kazanacaktır . Bankomdur . 

4 LEXINGTON FIRE BANKOM 

BURSA 6'LI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 4 GECE KUŞU BANKOM 
2.AYAK: 8-5-1-4-9-3
3.AYAK: 5///-1
4.AYAK: 2-5-3
5.AYAK: 2///-10-9-11-12-8-1-13
6.AYAK: 4 LEXINGTON FIRE BANKOM 

1.08 krş /// 17.28 krş