YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

7 Mart 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

7 Mart Sporx İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Günün ikinci ayağında start alacak olan OĞULCANIM, idman pistindeki güzel işlerinden sonra bugün kazanacak duruma geldi. Son yarışındaki performansı sergilemesi durumunda bugün çok koşacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Çift bankolu şablonumuz içinde bugün sığınacağımız ikinci liman ise KARAYÜREK olacak. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve bugün ideal pist ve mesafesinde yine iyi koşmasını beklediğimiz kalite isim padoktaki sakin görüntüsüyle de beğeni topluyor. Bu grupta güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. Geliyorum sinyalleri veren ve kısa mesafeli sürat koşusunda startta oyalanmazsa çok koşacak durumda olan LİRA LİRA, farklı şablonu tercih eden yarışseverler tarafından değerlendirilebilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 7-9 / 7 / 1-2-3-4 / HEPSİ / 8 / 4 

Normal Kupon: 7-9 / 7 / 1-2-3-4 / HEPSİ / 8 / 4-6-8