YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA VE ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
25.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Mart 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

8 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Kazandığı koşunun ardından daha iyi duruma gelen ve uzun mesafeye yatkın olan 7 numaralı NICE SUN favorimdir. 4 numaralı BEYŞEHİR GÜZELİ, 2 numaralı ALWAYS FIRST, 8 numaralı NİLSULTAN, 6 numaralı LAS TERRENAS ile 1 numaralı BABY PEPPERONI sırasıyla rakipleridir.  

2. Koşu: 4 numaralı SAVAŞTEPE, 3 numaralı COŞKUN ÜSTAD ile 1 numaralı DURMUŞ KARDEŞ ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Geniş kuponlar bu ayağı kapatmalıdır.   

3. Koşu: Bugünkü binicisi idaresinde bu pistte start aldığı son 2 yarışında geçilmeyen ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 8 numaralı SUN BURN’ü, bir kez daha birinciliğe yakın görüyorum.

4. Koşu: 3 numaralı MIZZEN OF TURKEY, 5 numaralı WAT FOR IT ile 4 numaralı RED EYE önceliklerim. 1 numaralı BABADÖKER, 2 numaralı BULLET PROOF ile 6 numaralı FANCYCHANCY yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.  

5. Koşu: İlgililerinin yarış seçerek koştukları ve İzmir kumunda start aldığı 3 yarışında da geçilmeyen 2 numaralı SERDÜMEN’in, 4’te 4 yapmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Yarış hayatının ilk startının ardından idmanlarında daha iyi duruma geldiğini gözler önüne seren 12 numaralı RIVERS SON yarış içinde bir şansızlık yaşamadığı takdirde maiden’a veda etmeye en yakın isimdir. Misli kupon yapacaklar günün 3. Teki olarak değerlendirebilir. Yarış hazırlıklarında eksiksiz görünen ve dereceli işler sergileyen 2 numaralı ALPDAĞI ile 14 numaralı VICTORY WAY favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimlerdir. 4 numaralı CONTRELE TEMPS, 11 numaralı OĞLUM RÜZGAR, 7 numaralı JOHN CONNOR ile 6 numaralı GÜZELAT daha sonra.  


25.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN