YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

7 Mart 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

8 Mart Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı ilk 1400 metrelik kum koşusunu, düzlükten sonra artırdığı ataklarıyla lehine çevirmeyi başaran Beyşehir Güzeli, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle yine çok şanslı. Formunu sürekli geliştiren Nilsultan, uzundaki yarışları olumlu Las Terrenas ile kısa bir süre dinlendirilen Always First ihmale gelmezler. Koştukça iyiye giden Nice Sun ile takı değişikliğine giden Baby Pepperoni hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 4-8-6-2-7-1

2. Koşu: Bir süre istirahat eden Oğlummelih, istim üzerine getirilen Savaştepe, pisti bu kez çok daha iyi tanıyacak olan Trakyalı, gücü oranında başarılı koşan Sökmenbey, eli kulağına getirilen Coşkun Üstad ile dengi rakipler arasında Durmuşkardeş ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılması taraftarıyım. 

SIRALAMAM: 5-4-7-6-3-1-11-10-2-9-12

3. Koşu: 1900 ve 2000 metrelik son iki koşusunu da kazanırken çok daha formda rakipleri geride bırakan Sun Burn, devam ettirdiği güzel durumu ve 2’de 2 yaptığı aprantisiyle yine çok şanslı. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 8 // 7-3-4

4. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk yarışını kazanmayı bilen Mizzen Of Turkey, pilotunu bulan Red Eye, bu kez çok daha hazırlıklı Fancychancy ve istikrarlı performansıyla Bullet Proof ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 3-4-6-2 // 5-1

5. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin bu sezon İzmir’de katıldığı üç kum koşusundan da zaferle ayrılan Serdümen, tamamladığı hazırlıklarında sergilediği derecelerle çok daha iyi duruma ulaştığını kanıtlıyor. Safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2 // 1

6. Koşu: Koşunun tüm yükünü çektiği ilk koşusunda başarılı bir 2.lik çıkaran Rivers Son, ilave edilen DİLBAĞI takısıyla çok daha farklı bir sonuçla ayrılabilir. İlk sınavında ciddi bir ara kapatan Güzelat, yeterli çalışmalarıyla Alpdağı, güçlü bir orijine sahip Victory Way ve yeni yeni kendini bulan Contrele Temps favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 12-6-2-14-4 // 7-5