YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

9 Mart 2018 Cuma

GanyanTime.com

9 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Geride bıraktığı 4 yarışında da istikrarlı koşan 5 numaralı GALYALILAR, son koşunu kazanma başarısı gösterdiği aprantisi idaresinde favorimdir. Bursa’dan kazanarak gelen ve İzmir’de start aldığı 12 yarışında da tabeladan düşmeyen 1 numaralı ZAFER MEYDANI en sert rakibidir. 3.5 aylık aranın ardından gördüğü yarış ile açıklarını gideren 2 numaralı BABA KRAL dikkate alınmalı. 7 numaralı GANDACHERRA, 3 numaralı GÜÇLÜ KIZ, 4 numaralı DOMINO GOLD ile  6 numaralı TINASOĞLU sağlam kuponlara önerim.

2. Koşu: 3 numaralı BİRİMSİN, 6 numaralı NAZLIELA, 5 numaralı KARİNA ile 7 numaralı NERGİS GÜLÜ arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum.    

3. Koşu: Uzak fark yaparak kazandığı son 2 yarışının ardından formunu koruyan 2 numaralı STRABON favori olmayı hak ediyor. Son startında önde yüksek tempoya girdiği için tabela dışında kalan 1 numaralı ÇINAR BEY aynı hatayı yapmadığı takdirde favoriyi zorlayabilir.


4. Koşu: Son yarışında buradaki tüm rakiplerini yine aynı pist ve mesafede oldukça kolay geride bırakan 1 numaralı KINOWA’nın, 5 kez koşu 4 kez kazandığı pist ve mesafede geçilmeyeceğini tahmin ediyorum.

5. Koşu: Kazanarak moral bulan 1 numaralı TUĞALP favorimdir. Mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 4 numaralı UĞURCANBABA öncelikle rakibidir. 5 numaralı ESERALP ile 6 numaralı GOBEN unutulmamalı. Geniş kuponlar; 7 numaralı SU MELEK, 2 numaralı GAZENFER ile 3 numaralı TORUNUM BULUT yazarak bu ayağı sağlama alabilir.    
6. Koşu: Son 3 yarışına oranla bu kez dişine göre rakipler yanında koşacak olan 3 numaralı ROYAL CAPUCINO birinciliğin en güçlü adayıdır. Ekonomik kupon yapacaklar risk alıp tek yazabilir. 5 numaralı SKY HERO, 7 numaralı DOYOUN HEARTED, 1 numaralı PINK GOLD ile 2 numaralı KARESİ rakip yazacaklara önerilerim.