YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
12.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Mart 2018 Cuma

GanyanTime.com

9 Mart Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan ve kazandığı son koşulu oldukça etkileyici Galyalılar, muhafaza ettiği güzel durumu ve sürekli binicisiyle ufak bütçeli kuponlara risk edilebilir. Sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde Zafer Meydanı, favorinin başlıca takipçilerinden biri olacaktır. Aradan sonra iki yarış görerek açıklarını kapatan Dominogold, gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini zorlar. 

SIRALAMAM: 5-1-4 // Hepsi

2. Koşu: Düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla tam kazanıra girdiği anda dışarıya doğru savrularak tüm aksiyonları bozulan Karina, artan kondisyonu ve kendisini bu kez çok daha iyi tanıyacak olan binicisiyle kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Formunu sürekli geliştirme çabası içerisindeki Nazlıela ile 5 gün önceki sınavında koşunun tüm yükünü çekerek dikkat çekici bir 2.likle ayrılan Birimsin her an devreye girebilirler. Nergis Gülü ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 5-6-3 // 7

3. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu pist ve mesafedeki son sınavında, son viraja gelindiğinde binicisinin kontrolünde farkı her metrede açarak 2.05.05'lik derecesiyle kolay bir zaferle ayrılan Strabon, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla devam ettiriyor. Grubun uygunluğu ve son koşusunda olduğu gibi önde kendisini rahatsız edecek rakiplerinin olmayışı şansını bir kez daha yükselten safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.SIRALAMAM: 2 // 1-4-3

4. Koşu: Kısa ve orta mesafelerde çok daha başarılı koşabildiğini gösterişli kazandığı son yarışı ile bir kez daha ispatlayan kalite safkan Kinowa, 11'de 7 yaptığı başarılı binicisi idaresinde yine çok şanslı. İstikrarlı bir performansa sahip Yalpagan, tırnağının ucuna getirilen İlkaan ve kazanarak moral bulan My Royal Sun favorinin beklenileni verememesi halinde hemen ensesinde biteceklerdir. 

SIRALAMAM: 1-4-2-3

5. Koşu: Pist ve mesafede katıldığı bir önceki yarışını gayet güzel bir dereceyle kazanma başarısı gösteren Uğurcanbaba, yükselişini sürdüren Torunum Bulut, form durumu oldukça ışıltılı Tuğalp ile bu kez çok daha hazırlıklı Eseralp ilk etapta düşünülmeli. Gazanfer, Su Melek ve Goben hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır. 

SIRALAMAM: 4-3-1-5-2-7-6

6. Koşu: Süratli giden tempolu koşuları seven Royal Capucino, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde birinciliğe uzanabilir. Mücadele verdiği son iki yarışı da gayet olumlu Pinkgold, mesafesinde kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Artan bir kondisyona sahip bulunan Skyhero, öndeki çekişmelerden yararlanacaktır. Başarılı bir sezon geçiren Doyoun Hearted, bomboş kilosuyla yine çok şanslı. Aşama içerisindeki Babi, Karesi ve eküri destekli Çakaçak sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 3-1-5-7-4-2-8