YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

8 Mart 2018 Perşembe

GanyanTime.com

9 Mart Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir çıkış yakalayan Parlan, makinede fazla oyalanmadığı takdirde yine çok şanslı konumda. Ufak tefek sorunları halledilen ve İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıkları enfes Harputlu, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Yükselişteki Beaugazon ile sevdiği piste dönen Serbeyhan hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 4-1-2-5

3. Koşu: İstanbul’dan iddialı giden Living The Dream, ayağına çok çabuk olan May, tabela diplerindeki koşuları olumlu Harlan Creek ile gücü nispetinde başarılı koşan Kızıl Kartal ayrım yapılmaksızın kuponlarda yer verilmesi gereken safkanlardır.SIRALAMAM: 7-11-9-6

4. Koşu: En az kendisi kadar formda ekürisi Tutarlı ile birlikte mücadele verecek olan Babalarınbabası başta olmak üzere; Gezginci, Taşova, Kızgınöfke, Başyazar, Cukka ile Serhasan sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 3-4-8-9-11-10-7


5. Koşu: Kaba kumda ve bu tip mesafelerde çok daha iddialı olacağına inandığım Sarı Efe, gayet sağlıklı idman görünümüyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Form durumu oldukça parlak Taşkesen ile güzel bir form sıçraması gösteren Resurrection favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 6-1-3

6. Koşu: Tecrübeli rakipler arasındaki ilk sınavında oldukça başarılı bir 3.lük çıkaran Bold Magic ile her geçen gün üzerine koyan Wembley Rüzgarı ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Açıklarını hızla gideren My Son Baran, süratli yapısıyla bir solukta bitirmeye çalışacak. Türkşad ve Prens Roro sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 10-9-6-8-7

7. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında sürekli adından bahsettirmeyi başaran Chicago, grubun uygunluğu ve eksiksiz hazırlıklarında bu kez şeytanın bacağını kırmaya hayli yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Kara Şimşek ile Dark Boy bahis oyunları için düşünülebilir. 

SIRALAMAM: 1 // 2-3