YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Mart 2018 Cuma

GanyanTime.com

9 Mart Sporx İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Tabela ayağında start alacak olan TUĞALP, kazandığı koşu sonrası formunu artırdı. Bugün kendine uygun rakipler yanında ideal pist ve mesafesinde bir kez daha çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Çift bankolu şablon içinde güveneğimiz bir diğer safkan ise ROYAL CAPUCINO olacak. İdman pistindeki işleri beğenilen ve son kısa galobunu yarışa yansıtması durumunda bu rakiplerine ağırlık koyabilecek güçte olan safkan padoku ile de beğeni topluyor. Bugün güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İzmir programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün ilk ayağına yönelebilir. Formunu artıran ve bu mesafede yine çok koşacak olan ZAFER MEYDANI, son yarışıyla dikkatleri üzerinde toplamıştı. Bugün bu mesafede öne erken düşmezse yine ters bir yarış çıkartabilir. Güvenerek farklı çatılarda alternatif bir tek olarak değerlendirilerek takip listesi içine alınabilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 1 / 6-3 / HEPSİ / HEPSİ / 1 / 3 

Normal Kupon: 1-5 / 6-3 / HEPSİ / HEPSİ / 1 / 3