YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

9 Mart 2018 Cuma

GanyanTime.com

9 Mart Sporx İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Tabela ayağında start alacak olan TUĞALP, kazandığı koşu sonrası formunu artırdı. Bugün kendine uygun rakipler yanında ideal pist ve mesafesinde bir kez daha çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Çift bankolu şablon içinde güveneğimiz bir diğer safkan ise ROYAL CAPUCINO olacak. İdman pistindeki işleri beğenilen ve son kısa galobunu yarışa yansıtması durumunda bu rakiplerine ağırlık koyabilecek güçte olan safkan padoku ile de beğeni topluyor. Bugün güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İzmir programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün ilk ayağına yönelebilir. Formunu artıran ve bu mesafede yine çok koşacak olan ZAFER MEYDANI, son yarışıyla dikkatleri üzerinde toplamıştı. Bugün bu mesafede öne erken düşmezse yine ters bir yarış çıkartabilir. Güvenerek farklı çatılarda alternatif bir tek olarak değerlendirilerek takip listesi içine alınabilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 1 / 6-3 / HEPSİ / HEPSİ / 1 / 3 

Normal Kupon: 1-5 / 6-3 / HEPSİ / HEPSİ / 1 / 3


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN