YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Nisan 2018 Pazar

Bilal Eren

01 Nisan Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak 6'lı ganyanı ilk ayağını kapatmanızı tavsiye ediyorum.  

2. Koşu: Yarış hayatının ilk startı tatminkar olan 5 numaralı KIZILKEÇİLİ başta olmak üzerine günün 2. Ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. 

3. Koşu: Pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 1 numaralı PRENSES MELEK'in, dişine göre rakipler yanında yine kazanan olmasını bekliyorum.  

4. Koşu: 3 numaralı HARUNHAN ile 2 numaralı ASKOROZ arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

5. Koşu: Üst üste kazandığı koşuları ile formunu ortaya koyan 2 numaralı ALPTUĞHAN ilk şans vereceğim isimdir. 1 numaralı AĞAPERSEN en sert rakibidir.

6. Koşu: Ekonomik kuponlar 8 numaralı DİNÇBEY'i risk alıp tek yazabilir. 2 numaralı LADY HATUN ile 12 numaralı NİŞANLIKIZ öncelikle rakipleridir. 7 numaralı GÖNÜL FIRTINASI, 3 numaralı SERDENGEÇER ile 1 numaralı AKÇEŞME geniş şablonlara önerim.