YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Nisan 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

02 Nisan Barış Düşmez (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: 2 yarıştır geliyorum diyen ve bugün rakiplerine oranla önemli sıklet avantajı bulunan 6 numaralı AKHTAMAR ilk şans vereceğim isimdir. Kazanarak moral bulan 2 numaralı ZÜLFO KIRVE, istikrarlı 3 numaralı HERO ADMIRAL ve formunu beğendiğim 4 numaralı NEW TRANSATLANTIC öncelikle rakipleridir. 5 numaralı SAVAŞ ATI, 7 numaralı ALİDEV ile 1 numaralı KUPALIM sağlam kuponlara önerim.  

2. Koşu: 9 numaralı NEŞETİM, 1 numaralı DEDEMANBEYİ, 3 numaralı GECE KUŞU, 5 numaralı HÜROĞLU ve 6 numaralı KAYRABEY arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

3. Koşu: Yeni ilgililerine geçtikten sonra Bursa’ya getirilen, bugünkü jokeyi idaresinde yaklaşık 6 galop yaparak bu koşuya eksiksiz hazırlanan ve idmanlarında dereceli işler ortaya koyan 6 numaralı OBRADA’nın, grubun üzerinde kalitesiyle birinciliğe yakın görüyorum.

4. Koşu: Bu pistte start aldığı son 2 yarışında geçilmeyen 1 numaralı MANİDAR birinciliğin en güçlü adayıdır. Bugünkü jokeyi idaresinde bu pist ve mesafede kazandığı koşu ile büyük beğenimi kazanan ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 4 numaralı BOĞAZLI, favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimdir.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Ayağına; 6 numaralı SERABIM, 2 numaralı DEMİRBAŞ, 5 numaralı SANTA RUA, 3 numaralı ARNAVUT, 4 numaralı KEREMTOSH, 1 numaralı BURAKŞAH ve 7 numaralı ASBEY bütçeler elverdiği ölçüde sırasıyla kuponlara işaretlenmeli.   

6. Koşu: Kantarması yakından tanıyan binicisi idaresinde 1 numaralı BÜYÜKDÜŞÜN sevdiği mesafede beyaz bayrak ayna yapabilir. 4 numaralı NİNOŞUN OĞLU en sert rakibi olacaktır. 9 aylık aranın ardından gördüğü yarışı oldukça başarılı olan 9 numaralı KIRKBİRLİCAN sürprizim.