YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
12.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Nisan 2018 Salı

Bilal Eren

03 Nisan Barış Düşmez (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak 6’lı ganyan’ın ilk ayağına; 2 numaralı JAMES BOND, 6 numaralı HOY HOOY, 3 numaralı ERTUĞRUL, 4 numaralı APIKO DORA ile 8 numaralı GREAR RESPECT ayrım yapılmadan yazılmalı.

3. Koşu: 5 aylık aranın ardından bir yarış görerek nefes açan ve bu kez daha hazırlıklı koşacak olan 3 numaralı ERBOĞA maiden’a veda etmeye ilk adaydır. İlk startından sonra bir süre geriye alınan ve problemleri çözülen 5 numaralı KÜRŞATBABA dinçlikle iyi koşacaktır. Son koşularıyla geliyorum diyen 4 numaralı GÖNLÜ YİĞİT ile 1 numaralı ÇIKMAZOĞLU unutulmamalı.

4. Koşu: Dişine göre rakipler yanında start alacak olan 3 numaralı LUALUA favorimdir. 5 numaralı SKY WOLF, 4 numaralı ECO LION, 1 numaralı DUX, 6 numaralı SAMRAVHAN ile 2 numaralı CAHİL sırasıyla rakipleridir.

5. Koşu: Son koşularına oranla bugün daha müsait bir grupta start alacak olan 1 numaralı HASEFET kazanmaya en yakın isimdir. Uzak fark yaparak kazandığı koşusuyla göz okşayan 4 numaralı LAST POINT en sert rakibidir.  

6. Koşu: 1 numaralı ASTRAKHAN, 2 numaralı SER EMİR, 4 numaralı HÜRADAM, 5 numaralı ÖZAYBERK, 7 numaralı MAVİ ATEŞ, 2 numaralı CEVHER ile 6 numaralı ARISAN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.   

7. Koşu: Çim pistte start aldığı son koşusunu gücüne ölçü almadığım, o yarışında start probleminin çözüldüğünü gözlemlediğim 6 numaralı POYRAZIM’ın, çok daha iyi koşmasını beklediğim kumda birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Bu kez Ahmet Çelik ile şansını deneyecek olan 7 numaralı LARASU en sert rakibidir.