YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
20.04 BURA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Nisan 2018 Salı

Bilal Eren

03 Nisan Barış Düşmez (Nesine) ADANA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak 6’lı ganyan’ın ilk ayağına; 2 numaralı JAMES BOND, 6 numaralı HOY HOOY, 3 numaralı ERTUĞRUL, 4 numaralı APIKO DORA ile 8 numaralı GREAR RESPECT ayrım yapılmadan yazılmalı.

3. Koşu: 5 aylık aranın ardından bir yarış görerek nefes açan ve bu kez daha hazırlıklı koşacak olan 3 numaralı ERBOĞA maiden’a veda etmeye ilk adaydır. İlk startından sonra bir süre geriye alınan ve problemleri çözülen 5 numaralı KÜRŞATBABA dinçlikle iyi koşacaktır. Son koşularıyla geliyorum diyen 4 numaralı GÖNLÜ YİĞİT ile 1 numaralı ÇIKMAZOĞLU unutulmamalı.

4. Koşu: Dişine göre rakipler yanında start alacak olan 3 numaralı LUALUA favorimdir. 5 numaralı SKY WOLF, 4 numaralı ECO LION, 1 numaralı DUX, 6 numaralı SAMRAVHAN ile 2 numaralı CAHİL sırasıyla rakipleridir.

5. Koşu: Son koşularına oranla bugün daha müsait bir grupta start alacak olan 1 numaralı HASEFET kazanmaya en yakın isimdir. Uzak fark yaparak kazandığı koşusuyla göz okşayan 4 numaralı LAST POINT en sert rakibidir.  

6. Koşu: 1 numaralı ASTRAKHAN, 2 numaralı SER EMİR, 4 numaralı HÜRADAM, 5 numaralı ÖZAYBERK, 7 numaralı MAVİ ATEŞ, 2 numaralı CEVHER ile 6 numaralı ARISAN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.   

7. Koşu: Çim pistte start aldığı son koşusunu gücüne ölçü almadığım, o yarışında start probleminin çözüldüğünü gözlemlediğim 6 numaralı POYRAZIM’ın, çok daha iyi koşmasını beklediğim kumda birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Bu kez Ahmet Çelik ile şansını deneyecek olan 7 numaralı LARASU en sert rakibidir.


20.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN