YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
20.04 BURA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Nisan 2018 Çarşamba

Bilal Eren

04 Nisan Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: 4 numaralı GÜLDÜRGÜLDÜR başta olmak üzere, 2 numaralı DURMUŞKARDEŞ, 3 numaralı EMİRSOY, 5 numaralı TRAKYALI, 6 numaralı YAKUTİYE, 7 numaralı ASİLBEŞİR ile 1 numaralı BOZDENİZ sırasıyla kuponlara yazılmalı. 

2. Koşu: 25 Şubat  tarihinden itibaren bu koşuya yaklaşık 11 galop yaparak dereceli işlerle hazırlanan ve ilgililerinin apranti bindirerek kilo indirimine gittikleri 1 numaralı WHITE FIRE favorimdir. İstanbul’daki 3 yarışını da başarılı koşan ve bugün şansını Halis Karataş ile deneyecek olan 2 numaralı KRALSIN ilk rakibidir. Çok daha iyi gruplarda boy göstermiş olan 5 numaralı LIONS ROSE bom boş kilosuyla dişine göre rakipler yanında dinçlikle iyi koşacaktır. Son koşusunda trafik problemi yaşayan 4 numaralı CERENSEL dikkate alınmalı. Dili bağlanan 3 numaralı GÜMÜŞ KAFES sürprizim.  

3. Koşu: 5 aylık aranın ardından bir yarış görerek açıklarını gideren, G3 koşu kazanmayı başarmış 4 numaralı TOPANGA, çok daha iyi durumunda gireceği koşuda kantarmasını yakından tanıyan pilotu Özcan Yıldırım idaresinde ilk şans vereceğim isimdir. Yaklaşık 2 aydır bu koşunun hazırlıklarını yapan 6 numaralı TIMETOSAYGOODBYE, 4 aylık aranın ardından gördüğü koşularla açıklarını gideren 3 numaralı HAS ve yarış seçilerek koşulan 1 numaralı BLUE VICTORY öncelikle rakipleridir. 5 numaralı ÇIKSALIN ile 2 numaralı KATMA DEĞER yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.

4. Koşu: Yarış hayatının ilk startını oldukça beğendiğim 5 numaralı BUGLEM, edindiği tecrübe ve kendisini bir kez daha tercih eden pilotu idaresinde favorimdir. Misli kupon yapacaklar risk alıp tek yazabilir. 4 numaralı AQUILA, 6 numaralı SÜREYYA HANIM ile 2 numaralı DEMİRDEN favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

5. Koşu: Kazandığı son koşusuyla bizleri yanıltmayan ve 5 koşuluk birincilik hasretine son veren 2 numaralı MAVİDALGA, devam eden süper formu ile kuponlara tek yazılabilir. 1 numaralı KINALI KUZU rakip yazacaklara önerim.

6. Koşu: İlgililerinin yarış seçerek koştukları ve bugün Halis Karataş’a emanet edilen 7 numaralı NORTHERN WEST, sevdiği pist ve dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün 3. Alternatif teki olarak değerlendirebiliriz. 9 numaralı LET ME PASS favorin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.


19.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN