YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

4 Nisan 2018 Çarşamba

Bilal Eren

05 Nisan Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: 6 numaralı RUAT, 1 numaralı VELİAHTIM ile 2 numaralı DÖKERBEY ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 5 numaralı KRNOS beklenen patlamayı bugün gerçekleştirebilir. 3 numaralı DİNÇBEY ile 7 numaralı BAŞYAZAR daha sonra. 

4. Koşu: 8 numaralı BUZ NEFES, 3 numaralı GÜRER ile 12 numaralı ÖZSEPHA ekonomik kuponlara öncelikle yazılmalı. 4 numaralı MASTER SPLINTER, 10 numaralı COOPER GIRL, 13 numaralı RANAZ, 6 numaralı OĞLUM RÜZGAR, 11 numaralı KIZIM İREM ve 5 numaralı NALDO daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

5. Koşu: 1 numaralı GÜLŞEKER ile 6 numaralı MADAM ELLİ arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 6. Koşusuna 8 numaralı AGAFYA ile 13 numaralı SADABAD ikilisi başta olmak üzere bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

7. Koşu: 4 yarıştır geçilmediği İzmir kumuna tekrar dönen 1 numaralı TARIKHAN’ın, bütünleştiği pilotu Halis Karataş idaresinde bıraktığı yerden devam etmesini bekliyorum.

8. Koşu: İlk iki yarışı başarılı olan 1 numaralı AL UQSUR’un, çok daha iyi koşmasını beklediğim çim pistte maiden’a veda etmesini bekliyorum.