YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

13 Nisan 2018 Cuma

Bilal Eren

13 Nisan Halil Erdem İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Analizi

 

(6) MİSS PLANET: GRUP 2 KRALİÇE 2 ELİZABETH GALİBİ GRUP 1 ÇALDIRAN KOŞUSU 2.si olan kalite safkanın hazırlıklarıda oldukça tatminkar, bu rakiplerini gecmesi zor olmayacaktır. BANKOM

(6) SELKUT: Bu sezon İzmir pistinde koştuğu yarışlarından beri takibimde olan safkan kum pist pedigrisi eksik olmasına rağmen İzmirde kupalı koşularda mücadele etti Bana göre. Bugün sevdiği çim pistte tahminimce hedefledigi bu yarıştan galibiyetle ayrılmasını bekliyorum.biraz riskli görünsede BANKOMDUR.

(6) REY: OEEN AMIDALA ve OBİWAN gibi çim pistte etkili yarışlar yapan safkanlarla anneden kardeş safkanın bugün Usta jokey HALİS KARATAŞ nezaretinde kazanması normal sonuç olur ama ben tay yarışı olduğundan yanına tuttuğum atları yazacağım. Alternatif tekimdir.

ALTILIM

1.ayak: 3-2-4
2.ayak: 6 (BANKO)
3.ayak: HEPSİ
4.ayak: 6 (BANKO)
5.ayak: 1-2-6-5
6.ayak: 6 // 5-1-3

5.04 TL // 20.16 TL

Tüm yarışsever dostlarıma bol şanşlar bol kazanclar dilerim.

HALİL ERDEM