YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

13 Nisan 2018 Cuma

Bilal Eren

13 Nisan Özgür Gökçe BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

TOP GUN: Normalde İstanbul'da 2. koşuya kayıtlı ve PADRE PADRONE isimli tay ile eküri koşacakken ilgilileri tarafından Bursa'da koşması uygun görüldü. Bu tayın Fatura'ya ait COPPERFIELD ve EL ASESINO ile babadan kardeş olduğunu özellikle belirtmek isterim. Dolayısıyla, kardeşleri gibi seri bir isim olabileceğini düşünmeden edemiyorum. Acaba, çıktığı gibi beyaz bayrak ayna mı yapacak?! Yoksa hayal kırıklığı mı yaratacak?! Kalemi elimize alıp işaret koymaya başlasak altılı ganyanın ilk ayağını kapatmaya doğru gideriz sanırım. Öyle ki kumun domuzu FAIR SON'un yavrusu 3-HOROZ bile bu çim koşusunda yazılır :) İyi senaryoyu yani çıkıp bir çırpıda bitirme ihtimalini düşünürek 5-TOP GUN ile altılıya start vermek istiyorum. Bankomdur..

MAGIC BEAUTY: Kalitesiyle bu grubun 10 gömlek üstünde olduğu kesin. 231 gün sonra piste çıkacak olması dezavantaj gibi görünebilir belki ama Aracıların KHAN OF GHOST'unun uzun ara sonrası neler yapabildiğini gördük, sanki hiç ara vermemiş gibi sert grubu geride bırakmayı başarmıştı. Bugün, kağıt üzerinde 4-MAGIC BEAUTY'nin yanında rakip yok ancak sahada neler olur kimse bilemez. Böylesine kaliteli bir tayı vasat grupta tek atmayıp da ne yapalım? Bankomdur..

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 5-TOP GUN
2.Ayak: 4 // 7-1-10-2-12-8
3.Ayak: 4-MAGIC BEAUTY
4.Ayak: 1-6-7-4-2
5.Ayak: 10-3-4-5
6.Ayak:  19-4-2-12-16-14-13-9-5-7-8

Kupon Bedeli: 15.40 TL // 107.80 TL