YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

14 Nisan 2018 Cumartesi

Bilal Eren

14 Nisan Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: İzmir çiminde katıldığı neredeyse tüm koşularında söz sahibi olan Madam Eli, son yarışlarına nazaran daha uygun rakipleri bulan Kafkasoğlu, form durumu üst düzey Gülşeker, koşunun tempolu gidecek olması şansını yükselten Gülfem ile bu pist ve mesafede katıldığı iki yarışı da oldukça parlak Kalantor ilk etapta düşünülmeli. Yarissa ve Vaseem ise sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 4-6-5-2-10-12-11

4. Koşu: Çime çıktıktan sonra mücadele verdiği iki yarışı da mükemmel Taras Bulba, muhafaza ettiği güzel durumuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Pist ayırt etmeyen formda Divine Beauty, güzel hazırlıklarıyla en az favori kadar iddialı olur. Aşama kaydeden Eagle Fly Free ile orijin olarak çime çok yatkın Anzas ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 2-1-4-3

5. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Write To Ellie, vasat rakipler arasında oldukça ön plana çıkmakta. Kazanarak moral bulan Erendira, mesafesinde yine çok şanslı. Bu tip mesafelerin başarılı safkanlarından Aairtouch, gözden uzak tutulmamalı. Dinçlik yarışlarını seven Akarca Beyi, yeterli kondisyonuyla üst sıraları zorlayabilecek kalibreye sahip.

SIRALAMAM: 11-1-2-3

6. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. İç start çekme avantajı ve güzel hazırlıklarıyla dikkat uyandıran Prenses Cindy, başta şans verdiğim kısraktır. Gravas gibi ayağına çok çabuk bir safkanın anne kardeşi olan Drone, en az favori kadar iddialı konumda. Yeterli görünen çalışmalarıyla Kızım Azra ve Queen Beryl gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 5-1-3-6

7. Koşu: Pist ve mesafede çok daha ciddi rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Canözgü, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında çok şanslı. Sürekli binicisiyle kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1

8. Koşu: İzmir çimini ne kadar çok sevdiğini birbirinden başarılı son yarışları ile ispatlayan Toprakhan ile önemli bir kilo avantajına sahip Berki Hatıf birincilikte eşit şanstalar. Branzini ve Canşen hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 2-12-3-7