YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
12.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Nisan 2018 Pazar

Bilal Eren

16 Nisan Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Aradan sonra katıldığı son 1200 metrelik kum koşusunda, son viraj dönüldükten sonra sürekli dışarıya doğru savrulmasından dolayı çok zaman kaybetse de fotoya yakın toparlanıp kolay bir tempoda gelerek liderliği alan Lady Of Kaneko, koştukça çok daha iyi yerlere geleceğini de ispatlamış oldu. Önemli bir kilo avantajına sahip Elvina, ekürisinin de yardımı ile göz ardı edilmemeli. Güzel bir form sıçraması gösteren Lang Kawi ile istikrarlı Manzara gözden uzak tutulmamalıdır. Massandra ve Immortal Fire hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 4-12-11-2-7-6

3. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Ayçanaz, uygun rakipler arasında koşan Ezinegelini, İstanbul’dan iyi giden Yoran Gülü, tabela diplerindeki koşuları olumlu Erayşe, aşama içerisindeki İlbüke ile açıklarını gideren Aslınaz ayrımsız kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 9-1-2-6-8-4

4. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı son sınavında oldukça beğenimi toplayan Hewal’in uzayan mesafede çok daha iddialı olacağına inanıyorum. Sürekli artan bir kondisyona sahip My Son Baran ile eksiksiz bir hazırlıktan geçen For THe King her an devreye girebilecek yetenekteler.

SIRALAMAM: 5-10-2

5. Koşu: Uzun aradan sonra Kocaeli pistinde gördüğü yarışı oldukça ışıltılı Siverek Diyarı ile İstanbul’dan oldukça iddialı giden İlkaan arasında sıkı bir çekişme olmasını bekliyorum. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 7-3

6. Koşu: Pist ve mesafede mücadele verdiği son iki koşusunda da oldukça başarılı sonuçlarla ayrılarak hızla istenilen seviyeye ulaştığını kanıtlayan Embir Han, gelişen kondisyonu ve başarılı aprantisiyle kazanmaya en yakın isimdir. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

7. Koşu: Son koşusunu kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Crassus, uygun kilosuyla yine çok şanslı. Güzel bir form yakalayan New Transatlantic ile istim üzerindeki Zülfo Kirve öncelikli takipçileri. Hero Admiral, Gravesend ve Savaş Atı hatalardan en iyi şekilde istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 9-4-2-3-1-5