YENİ
YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE'DEN ÇİFTE ALTILI ŞOVU! 13 TEMMUZ BURSA'DA 407 TL, İSTANBUL'DA 267 TL KAZANDIRMIŞTIR. >> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


16.07 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Nisan 2018 Pazar

Bilal Eren

16 Nisan Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Aradan sonra katıldığı son 1200 metrelik kum koşusunda, son viraj dönüldükten sonra sürekli dışarıya doğru savrulmasından dolayı çok zaman kaybetse de fotoya yakın toparlanıp kolay bir tempoda gelerek liderliği alan Lady Of Kaneko, koştukça çok daha iyi yerlere geleceğini de ispatlamış oldu. Önemli bir kilo avantajına sahip Elvina, ekürisinin de yardımı ile göz ardı edilmemeli. Güzel bir form sıçraması gösteren Lang Kawi ile istikrarlı Manzara gözden uzak tutulmamalıdır. Massandra ve Immortal Fire hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 4-12-11-2-7-6

3. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Ayçanaz, uygun rakipler arasında koşan Ezinegelini, İstanbul’dan iyi giden Yoran Gülü, tabela diplerindeki koşuları olumlu Erayşe, aşama içerisindeki İlbüke ile açıklarını gideren Aslınaz ayrımsız kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 9-1-2-6-8-4

4. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı son sınavında oldukça beğenimi toplayan Hewal’in uzayan mesafede çok daha iddialı olacağına inanıyorum. Sürekli artan bir kondisyona sahip My Son Baran ile eksiksiz bir hazırlıktan geçen For THe King her an devreye girebilecek yetenekteler.

SIRALAMAM: 5-10-2

5. Koşu: Uzun aradan sonra Kocaeli pistinde gördüğü yarışı oldukça ışıltılı Siverek Diyarı ile İstanbul’dan oldukça iddialı giden İlkaan arasında sıkı bir çekişme olmasını bekliyorum. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 7-3

6. Koşu: Pist ve mesafede mücadele verdiği son iki koşusunda da oldukça başarılı sonuçlarla ayrılarak hızla istenilen seviyeye ulaştığını kanıtlayan Embir Han, gelişen kondisyonu ve başarılı aprantisiyle kazanmaya en yakın isimdir. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

7. Koşu: Son koşusunu kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Crassus, uygun kilosuyla yine çok şanslı. Güzel bir form yakalayan New Transatlantic ile istim üzerindeki Zülfo Kirve öncelikli takipçileri. Hero Admiral, Gravesend ve Savaş Atı hatalardan en iyi şekilde istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 9-4-2-3-1-5