YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18 Mayıs 2018 Cuma

Bilal Eren

19 Mayıs Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Kiss Your Hands ile sürekli artan bir kondispona sahip bulunan Great Respect rakiplerine nazaran bir adım öne çıkmaktalar. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Empire Son, gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Dinçlik yarışlarını seven Fantastic Lero, yeterli çalışmalarıyla göz ardı edilmemeli. Gücü oranında başarılı koşabilen Tesla, mesafesinde kuponlardaki yerini almalı. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılması taraftarıyım.

SIRALAMAM: 3-6-7-2-4-5-9-1-8

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Forest Eagle, devam ettirdiği güzel durumu ve yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını lehine çevirerek bir kez daha zaferle ayrılabilir. Dereceli galoplarla hazırlanan Samravhan, makinede fazla oyalanmadığı takdirde koşuya ağırlığını koyabilecek bir diğer şanslı safkandır. Adana'daki son üç kum koşusunu da üst üste kazanmayı bilen Ece Lion, hiçte yabancısı olmadığı piste kaldığı yerden devam edebilir. Kısa bir süre istirahat ettirilen Strabon ile inatçı karaktere sahip Gümbürgümbür fazlaca ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 7-6-1-3-2

5. Koşu: 176 gün aradan sonra İstanbul'da mücadele verdiği 1400 metrelik çim koşusunda, süratli yapısıyla bilinen Cheri Cheri Lady'i yakın markaja alan Tatvan İncisi, düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla aldığı liderliği fotoya kadar koruyarak 1.21.94 gibi oldukça parlak bir dereceyle kazanmayı bildi. Muhafaza ettiği iyi durumu ve en az kendisi kadar formda ahırdaşı Runner Bull ile birlikte değerlendirilmesi gereken kısrağı ufak bütçeli kuponlara tek yazabilirsiniz. İstanbul'dan iddialı giden ve Ankara'da iştirak ettiği 3 startından 2'sinde zaferle ayrılan Copperfield, ekürilerin en küçük bir hatasını affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 6-4

6. Koşu: Hazırlıklarının büyük bir bölümünü İstanbul'da tamamlayan ve erkenden götürüldüğü Ankara'da yaptığı çalışmaları da gayet iyi Tamerşah, güçlü orijiniyle bu sezon adından sıkça bahsettirebilecek kalibreye sahip bir taydır. Pist ayırt etmeyen Kılavuzağası, ısrarlı binicisi ve iyi durumdaki ahırdaşı Mahkumadam ile birlikte üst sıraları zorlayacaklardır. Takı değişikliğine giden Mertbaba'dan beklentilerin üzerinde bir sonuç gelebilir. Koştukça üzerine koyan Gecenin Kraliçesi ile formunu geliştiren Toydemircan gözden uzak tutulmaması gereken diğer taylardır.

SIRALAMAM: 6-2-4-9-7

7. Koşu: Bu tip mesafelerde mücadele verdiği son koşularında sürekli adından bahsettirerek üstün bir performans sergileyen Atmaca Beyi'ni yarışı önlerde süratlendirecek isimlerin bir hayli fazla olmasıyla şansının iki kat daha artığını düşünüyorum. Hazırlıklarında da beğeni toplayan safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

8. Koşu: Uzun bir tedavi dönemi ardından üzerine gidilmeden iki yarış gösterilerek açıklarını kapatan Karacagüzeli, son kez yaptığı 800/55.6 - 400/26.8 HÇ dereceli galobuyla kendini bulmaya başladığının izlenimlerini verdi. Form durumu gayet ışıltılı Elebars, ekürisi Meleksima ile birlikte koşuya ağırlıklarını koyabilecek diğer şanslı kısraklardır. Ufak tefek sorunları halledilen Eclipse ve bu aralar farklılaşan Arayekyi hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.

SIRALAMAM: 10-2-1-4


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN