YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Mayıs 2018 Cumartesi

Bilal Eren

19 Mayıs Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sürekli birbirlerini geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak günün ilk koşusunda; Bekirim, Bullet Proof, War Legend, Zencirbey ile Branzini arısında kesinlikle ayrım yapılmamalıdır.

SIRALAMAM: 6-2-1-3-4

2. Koşu: Çime çıktıktan sonra gayet güzel bir form sıçraması gösteren Goldmark, elverişli rakipler yanında başta şans verdiğim safkandır. Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Samana’yı kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle birinciliğin bir diğer güçlü adayı olarak görüyorum. Zaman zaman ters koşan Güzel Ecem, aşama kaydeden Gecenin Öfkesi ile Andelo sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 3-6-11-2-8

3. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu ilk 900 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra binicisinin hafif teşvikleriyle farkı her metrede açarak 0.53.99’luk derecesiyle kolay bir zaferle ayrılan Queen Beryl, bu sezon adından sıkça bahsettireceğinin de izlenimlerini vermiş oldu. Aynı titizlikle hazırlandığı görülen tayın bir kez daha kazanmasını bekliyorum. 

SIRALAMAM: 3

4. Koşu: İştirak ettiği son Kv-6 çim yarışında oldukça başarılı bir 3.lüğe imza atan Power Storm, uygunlaşan sıkletiyle aynı sınavını tekrarlaması halinde kazanacaktır. Pist ve mesafedeki son koşusunu beğendiğim Galyalılar, muhafaza ettiği güzel durumuyla en az favori kadar iddialıdır. Formunu geliştiren Dökerson ile başarılı bir sezon geçiren Crazy Mountain ihmale gelmezler. Dominogold sürpriz.

SIRALAMAM: 9-4-7-1-2

5. Koşu: İlk 1400 metrelik çim koşusunu yüksek tempoda forse eden Meine Liebe ve yine geçtiğimiz haftaki ilk startında binicisi tarafından fazlaca sıkıştırılmayan Avsu çok daha hazır girecekleri koşuda ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. İyi hazırlanan Kızılordu ve sorunları giderilen Anchor hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 14-8-4-1

6. Koşu: Aradan sonra katıldığı koşuları oldukça parlak Evdegül, kazanarak koral bulan Zengince, eküri destekli Nazlı Delal ile tekrardan istenilen seviyeye gelen Su Melek ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı.

SIRALAMAM: 7-2-1-4

7. Koşu: Urfa’daki ilk 1100 metrelik kum koşusunu 1.17.76 gibi ciddi bir dereceyle çok kolay kazanan Güçsalankız, erkenden götürüldüğü İzmir’de tamamladığı hazırlıklarında da beğeniliyor. Etkili pilotuyla bir kez daha kazanacağına inandığım kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5

8. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Victory Way başta olmak üzere; Harlan Creek, Gürsuhan, Pera ile Falçata birincilik için kıran kırana kapışacaklardır.

SIRALAMAM: 6-11-4-15-3

9. Koşu: Son koşusunu kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bırakmayı bilen Kehkeşen, uyumlu binicisi ve müsait kilosuyla yine çok şanslı. Açıklarını hızla gideren Babakayra, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Bu kez çok daha hazır Taşıyan ile istim üzerindeki Kalantor göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 8-14-17-2


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN