YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Mayıs 2018 Pazar

Bilal Eren

21 Mayıs Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Etkisiz son çim yarışını kesinlikle ölçü almadığım Akhtamar, muhafaza ettiği güzel durumu ve sevdiği piste kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Bomboş kilosu ve formda ekürisi Hercules ile birlikte koşan Savaş Atı, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Bu grupla baş edebilecek yetenekteki Geçit Yok, uyumlu binicisiyle ihmale gelmez. Ankara’dan eli boş dönen Blaze Of Light ile hazırlıkları iyi Estergon hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 8-7-4-1-3


4. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir çıkış yakalayan Beratbey ile İzmir’deki son sınavında hücumda çok geç kalan İpekçihan arasındaki mücadeleye, form tutmaya başlayan Burukmert’e iştirak edebilir. Burakşah, Babamenduh, Manidar ile Kovada geniş kuponlar için düşünülebilir. 


SIRALAMAM: 4-2-10-7-9-1-5


5. Koşu: Koşunun tüm yükünü çektiği son koşusundan başarılı bir 2.lik çıkaran Lüleburgaz ve yine aynı koşunun yakın aralarla 5.olan Kıvraktay arasında sıkı bir çekişme olmasını bekliyorum. En az hata yapan Maiden’e veda edecektir.


SIRALAMAM: 5-4


6. Koşu: Kum – çim ayırt etmeksizin başarılı koşabilen ve Cumartesi sabahı İstanbul iç piste yaptığı 800/51 – 400/26 R galobunu el oynatmadan tamamlayarak beğenimi toplayan Superstar Lady’i yabancısı olmadığı piste birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Koştukça farklılaşan Wolf On Time ile istim üzerindeki Arkansas Soul sert takipçileri olurlar.


SIRALAMAM: 2-5-3


7. Koşu: İzmir’deki son 1300 metrelik çim koşusunu 1.25.02’lik derecesiyle fazla zorlanmadan kazanmayı bilen Ahmin, devam ettirdiği güzel formuyla yine çok şanslı. Safkanın bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum.


SIRALAMAM: 1 // 7-2


8. Koşu: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak oldukça zorlu günün son ayağında; Kadirkaan, Goncanur, Malakka, Torero, Goben, Aslancan, Türbülans ile Heveskar sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.


SIRALAMAM: 6-1-3-7-2-5-8-11


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN