YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Mayıs 2018 Salı

Bilal Eren

22 Mayıs Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış içerisinde kolay tempoda gitmesine aldanan binicisi çok erken yürüdüğü son 1400 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın dışından çok ciddi ataklarla gelen Cesihan’a geçilirken elde ettiği 1.28.76’lık derecesiyle bu grupta oldukça ön plana çıkan Selincan, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla devam ettiriyor. Israrlı binicisi ve vasat rakipler yanında aynı hataya düşmediği taktirde kazanacağına inandığım kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 14

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son iki kum koşusundan da zaferle ayrılan Pamuk Baba, önemli bir kilo avantajına sahip Rasim Kaptan, sürekli üzerine koymaya başlayan Keremtosh ile yeterli hazırlıklarıyla Function ilk etapta düşünülmeli. Catchmeifyoucan, Sivaslı, Free Power, Önemli ve Baba Kral sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-7-2-8-4-10-6-1-3

5. Koşu: Birbirinden başarılı son koşularındaki mükemmel durumunu muntazam idmanları ile devam ettiren Oddjob’u uygun rakipler arasında ufak bütçeli kuponlara tek yazabilirsiniz. Favoriyle arasında 4.5 kiloluk fark olması şansını yükselten Osmaniye Çocuğu, en küçük bir hatayı lehine çevirecektir.

SIRALAMAM: 2-3

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan formda More Than A Game, 7’de 4 yaptığı uyumlu pilotuyla kaldığı yerden devam edebilir. Aradan sonra Ankara’da katıldığı ilk startında Bitcoin’e oldukça zorlu anlar yaşatan Ayrton, gelişen kondisyonuyla favorinin adeta gölgesi olur. Toparlanan Can Dadaş, kendisini affettirmeye çalışacak.

SIRALAMAM: 3-6-1

7. Koşu: Bu tip mesafelerin etkili isimlerinden Embir Han, eküri destekli Mertadam, yükselişteki Fenerlican, gününde olduğu zaman farklı koşabilen Fordta Tek ile istikrarlı Seldanınoğlu ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-6-3-4-5

8. Koşu: Başarısız son çim yarışını kesinlikle ölçü almadığım Last Princess ile her geçen gün daha iyi duruma gelen New Epoch ilk etapta düşünülmeli. Fast Feet, Big Bet ve Steel And Fire hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 13-8-4-1-9


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN