YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Mayıs 2018 Salı

Bilal Eren

22 Mayıs Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün ANKARA programını tercih edeceğiz. Program oldukça cazip gözüküyor. Ufak bütçelere de yüksek ikramiyeler tutturmak mümkün. Bunun son örneğini geçen gün gördük, bir yarışseverimiz 17 TL'ye 670 bin TL'lik ikramiye kazandı. 

Bursa programında sığınacağımız ilk liman ÖZPAR olacak. İstikrarlı form durumunu devam ettiren ve geliyorum sinyalleri veren at buraya itina ile hazırlandı. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise YAKUTİYE olacak. Son yarışı ölçü olmayan ve idman pistindeki işleri beğenilen safkan bir süredir takip listemiz içinde yer alıyor. Bugün bu grupta yatkın olduğu pist ve mesafede kazanacaktır. 

Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatfi bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. Lion Heart yavrusu NESTOR startta oyalanmazsa burada kapanışı yapabilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 4 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-9 / 1

Normal Kupon: 4 / 1 / HEPSİ / HEPSİ  / 1-2-9 / 1-8-2


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN