YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
13.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Haziran 2018 Cuma

Bilal Eren

02 Haziran Mr. Ekinoks ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

SHARPA: Bugün bu koşu adeta kendisine altın tepside sunulmuş. Erkek Tay deneme üçüncüsü safkan için grup haddinden fazla uygun yeter ki Selim Kaya büyük bir zamanlama hatası yapmayıp sprint mesafesini iyi ayarlasın. Gerisini SHARPA kendisini halledecektir. 

ZAĞNOS: Marmara Bölgesi’ndeki hipodromlarda çok da fena sayılmayacak koşular sergilemişti. Daha sonra iki ay kadar dinlendirilip 01/05/2018 tarihinde Ankara’daki ilk koşusuna çıkmış ve bu koşuda son metrelerde çok kuvvetli ataklarla sanki koşuyu kazanacak izlenimi vermişti ki formunun zirvesinde olan KRALARSLAN isimli safkan içerden tekrar verince tatlı bir ikincilik elde etmişti. Daha sonraki koşusunda ise mesafe uzundu ve yine son günlerin formda isimlerinden biri olan CEVHER’le düzlükte arka guruptan ayrılıp kıran kırana mücadeleyi girmişti, hatta izlerken son 100 metrede ayırıp gideceğini düşünmüştüm ki yine aynı senaryo gerçekleşti ve içerden tekrar tazeleyen CEVHER fotoda koşuyu ZAĞNOS’tan adeta koparmıştı. Tabi burada Hakan Yıldız’ın kötü iradesi ve Ahmet Çelik’in de inatçılığının altını çizmek lazım. Son olarak çıktığı çim koşusunda hiçbir varlık gösteremeyen safkanın bu koşusunu kesinlikle ölçü almıyorum. Ayrıca bugünkü en ciddi rakibi olarak görünen APASBEY’i bu mesafede geride bıraktığını da dipnot olarak düşersek ZAĞNOS’un her halukarda rakiplerinden önde olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Uygun grupta sonlardaki güçlü ataklarıyla kazanacağına inanıyorum. 

2.ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 8-1-5-10-7-9-2-11-6
2.Ayak: 2-1-4-7-5-8-6-10-3
3.Ayak: 9-SHARPA
4.Ayak: 6-4-7-3-10-9 // 1-5
5.Ayak: 3-1 // 4
6.Ayak: 4-ZAĞNOS

Kupon Bedeli: 68.04 TL // 136.08 TL 


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
13.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN