YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Haziran 2018 Pazar

Bilal Eren

03 Haziran Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Pist ve mesafe ayırt etmeksizin çok daha formda rakipler arasında koşarak başarılı olmayı başaran Zafer Meydanı, devam ettirdiği güzel durumuyla yine adından bahsettirecektir. Sık koşmasına rağmen iyi bir çıkış yakalayan Rio Blande, uygun kilosunun da verdiği avantajı en iyi şekilde lehine çevirecektir. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Tali Hanım, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalıdır. 

SIRALAMAM: 1-5-3

2. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşarak sürekli artan bir kondisyona sahip olduğunu ispatlayan Kırçelebi, bomboş sıkletiyle mesafesinde ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacaktır. Ağır kilosuna rağmen bu kez dinlendirilen Baba Metin, lehine pist ve mesafede adından bahsettirebilir. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Küçük Demirkırım, formunda az da olsa kıpırdamalar mevcut Küçükcemre ve uzun aradan sonra iki yarış gösterilerek kondisyon açığını kapatan Severim her an devreye girebilecek kalibreye sahipler. Aşama içerisindeki Kısmet Kız, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. 

SIRALAMAM: 8-2-7-10-13-6

3. Koşu: Beklentilerin çok altında koştuğu ilk yarışı ardından DİLBAĞI takıldığı son 1100 metre mesafeli çim koşusunda, gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek kendisine 3.lükte şans bulan Ilıca Bey, gelişen kondisyonu ve orijin olarak çok daha yatkın olduğu piste kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olmasına rağmen tamamladığı hazırlıklarında dikkat uyandıran Last Winner ve sürekli üzerine koyan Can Mercan favoriye zorlu anlar yaşatacaklar. Formunu geliştirmeye başlayan Young Boy ise hatalardan kendisine pay çıkaracaktır. 

SIRALAMAM: 2-6-5-4

4. Koşu: Olumlu tedavisi ardından Ankara’da üç yarış gösterilerek kondisyon açığını kapatan ve sınıf olarak bu grubun üzerinde olduğuna inandığım Zümrüthan, hiçte yabancısı olmadığı piste adını birincilikle süsleyebilir. Gününde olduğu zaman çok farklı koşularla ayrılabilen Yeni Kartal ile İstanbul’daki son yarışını starttan çıktığı gibi bitirme başarısı gösteren Khor Kalba favorinin ilk etaptaki takipçileridir. Formu gayet parlak Summer Pictures, ciddi rakiplerinin hatalarından istifade etmeye çalışacaktır. 

SIRALAMAM: 6-5-1-9

5. Koşu: Hücumda geç kaldığı ilk çim yarışından 4.lükle ayrılan Siverek Beyi, sonrasında iştirak ettiği iki 1100 metre mesafeli çim startından da gayet güzel derecelerle ard arda zaferle ayrılmalı bildi. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla muhafaza eden tayın kantarmasını tanıyan aprantisiyle bir kez daha kazanacağına inandığımdan dolayı günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1

6. Koşu: Bir üst gruptaki son 5.liği bu rakipler için yeterli No Change ile gücü oranında başarılı koşabilen Companero arasındaki mücadeleye, çimdeki tek sınavından başarılı bir 2.likle ayrılan Apa Aza’da katılabilir. Adana Ateşi, Ivanka ve Koca Oğul geniş kuponlar için değerlendirmeye alınmalı. 

SIRALAMAM: 9-1-4-7-11-2


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN