YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Haziran 2018 Cumartesi

Bilal Eren

03 Haziran Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Katıldığı iki startından da gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Fatih Ağa ile koştukça çok daha iyi yerlere geleceğine inandığım Yol Kıran ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. İç piste yaptığı uzun galobunda oldukça sıhhatli gördüğüm Çelikşah, üstün süratiyle bir nefeste bitirmeye çalışacak. Çimdeki ilk sınavından galip ayrılan Şimşek Kral, rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir. 

SIRALAMAM: 1-4-2-3

2. Koşu: Başarılı bulduğum ilk çim yarışı ardından muntazam idmanda olan ve son kez ekürisi Lordsdaughter ile birlikte yaptığı uzun galobunda kusursuz bir görünüm içerisinde olduğunu belirtmek istediğim Birdello’nun edindiği tecrübeyle birinciliği zorlayacağına inanıyorum. Üstün süratiyle bilinen Caruso’dan elverişli rakipler yanında ve mesafesinde bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir. Bu grupla baş edebilecek yetenekteki Cape Town ile hazırlıkları çok iyi Talimat gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 2-4-3-14

3. Koşu: Pist ayırt etmeksizin iştirak ettiği 5 startında da adından bahsettirmeyi başaran Buğlem ile ufak tefek sorunlarından halledilen Bejanova arasındaki mücadeleye, bu haftaki hazırlıkları iyi Islah’da katılacaktır. Su Gazeli, Atalente ve Fatihingülü sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 5-6-2-3-4-1

4. Koşu: Start verildikten sonra çok ciddi faullere maruz kalarak bir anda ön grubun çok gerisine düşen Acceleration, düzlükten sonra tekrar toparlanıp yaptığı kuvvetli ataklarıyla adını birinciliğe yazdırmayı bildi. Son kez Lord Of Darkness ile birlikte yaptığı 800 metrelik galobunda da mükemmel bir görünüm içerisinde olan safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

5. Koşu: Mesafenin uzaması şansını oldukça artıran Persistance’den parlak bir koşu gelmesini bekliyorum. Yarış seçilerek koşturulan formda safkan Valencia, kaldığı yerden devam edebilir. Ankara’dan iyi gelen Let Her Go, tırnağının ucuna getirilen Grayamazon ile tekrardan yükselişe geçme yolundaki Miss Planet ihmale gelmezler. Form durumu parlak Peri Lina ise en küçük bir hatayı affetmeyecektir. 

SIRALAMAM: 13-17-7-4-9-12

6. Koşu: Aradan oldukça iyi gelerek başarılı yarışları imza atan Miss Helin ile açıklarını hızla kapatan Tarsus Beyazı arasındaki mücadeleye, bilinen kalitesiyle formda Tatvan İncisi’de iştirak edecektir. 

SIRALAMAM: 7-8-3

7. Koşu: Koşunun ön tarafta muhtemelen yüksek tempoda gidecek olması şansları artıran Rodosto, Trakya Ateşi ile Uçarer üçlüsüne eşit şans vermekteyim. Sık koşsa da Mavidalga ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Gümbürgümbür hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 2-8-9-4-1

8. Koşu: Düzgün sprint yapabilecek kulvar bulmakta zorluk çektiği son 2100 metrelik çim koşusunu, fotoya yakın bariyer dibinden yaptığı ciddi ataklarıyla lehine çevirmeyi başaran Mister Görkem, devam ettirdiği formuyla yine çok şanslı. Rekor bir dereceyle kazandığı son yarışında herkesi kendine hayran bırakan Hep Beraber, en az favori kadar iddialıdır. Sağlıklı idman görünümüyle Rhythm Divine ile uzuna çıktıktan sonra çok değişen Ganando Solo ihmale gelmezler. 

SIRALAMAM: 11-6-12-4

9. Koşu: Başarılı bulduğum ilk koşusu ardından çok daha iyi duruma gelen Tolerans’ın birinciliği zorlamasını bekliyorum. Katıldığı iki startından da 2.liklerle ayrılan Longstar, şeytanın bacağını kırmaya çalışacak. Aradan sonraki yarışı etkileyici Rüzgar ile güzel bir istirahat döneminden geçen Lord Obra her an devreye girebilirler. 

SIRALAMAM: 12-5-10-6


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN