YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Haziran 2018 Pazartesi

Bilal Eren

04 Haziran Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Zor bir program var. Günün ilk ayağında start alacak olan TOMİRİS'in son yarışı ölçü değil. Buraya-itina ile hazırlanan safkanın idman pistindeki işleri de beğenildi. Günün ilk ayağında tek olarak bırakacağız. Bursa programında bugün sığınacağımız ikinci liman MISS TUDOR olacak. 

Victory Gallop yavrusu son iki koşusunda da tabelada kalırken güzel bir form sergiledi. Startta problem yaşamazsa bugün çok koşacak. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. 

Geliyorum sinyalleri veren ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan TİJİWAREK, bugün çok koşacak. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 11 / 14 / HEPSİ / HEPSİ / 3-6 / 8

Normal Kupon: 11 / 14 / HEPSİ / HEPSİ / 3-6 / 8-10-4


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN