YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Haziran 2018 Pazartesi

Bilal Eren

05 Haziran Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Kum – çim ayırt etmeksizin mücadele verdiği üç startında da oldukça başarılı koşuları imza atan Berengül ile Adana’daki son 1200 metrelik çim koşusunu 1.19.50 gibi gayet tatminkar bir dereceyle zorlanmadan kazanan Derya Hanım arasındaki mücadeleye, sonlardaki etkili ataklarıyla Cibek Oğlu’da katılabilir. Kabiliyetli bir tay olan İncifar ile istikrarlı Zerocan ihmale gelmezler. Formu parlak Kraldoğu ise hatalardan yararlanacak. 

SIRALAMAM: 6-7-1-3-2-4

4. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşarak sürekli artan bir kondisyona sahip bulunduğunu ispatlayan Berkuk, lehine pist ve mesafede yine çok şanslı düzeyde. İstanbul’daki son yarışı ile formunda önemli derecede kıpırdamalar olduğunu ispatlayan Demircenk ile dengi grupta Taşralı gözden uzak tutulmamalı. 5 gün önceki sınavını kazanmayı bilen Uçanateş ile bomboş sıkletiyle Arayekyi şanslı olabilecek diğer şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 3-4-5-7-10

5. Koşu: Kısa mesafeli son yarışının bir nevi kendisine galop niyetine geldiğini düşündüğüm Kralarslan’ın uygun kilosu ve başarılı olduğu mesafede üst sıralardaki yerini zorlayacağına inanıyorum. Bu kez çok daha hazırlıklı Komet, öndeki kapışmalardan istifade edecektir. Güzel bir form sıçraması yakalayan Cevher, başarılarına bir yenisini eklemeye çalışacaktır. Formu gayet parlak Özayberk ise rakiplerinin eksiklerinden kendisine pay çıkarabilir. 

SIRALAMAM: 7-3-4-6

6. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu mesafedeki son koşusunda, düzlükten sonra binicisinin hafif teşvikleriyle farkı her metrede açarak 1.32.92 gibi gayet başarılı bir dereceyle kolay kazanmayı bilen Ömer In My Heart’ın bir kez daha zaferle ayrılması bu gün için normal sonuç olacaktır. Kantarmasını iyi okuyan pilotuyla safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3

7. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve ciddiyet kazandırdığı çalışmalarında göz dolduran Duke Prospero, uygun rakipler arasında ve başarılı olduğu mesafede kuponlara öncelikli yazılmalı. Ciddi bir hazırlıktan geçtiği görülen Doyoun Hearted ile kazanarak moral bulan Bogdanovic favorinin en yakın takipçileri olurlar. 

SIRALAMAM: 2-3-7

8. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya bilen Quasar, muhafaza ettiği iyi formu ve başarılı olduğu piste bir kez daha adından bahsettirecektir. Artan bir kondisyona sahip olduğu gözlerden kaçmayan Atlas Beyi, sonlardaki güçlü ataklarıyla ekibinin yüzünü güldürebilir. Tırnağının ucuna getirilen Little King ile gücü oranında ters koşabilen Anadolu Beyi fazlaca ihmale gelmeyecek diğer şanslı safkanlar. 

SIRALAMAM: 1-7-9-6


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN