YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Haziran 2018 Salı

Bilal Eren

05 Haziran Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Birbirinden başarılı son koşularındaki kusursuz durumunu aynı titizlikle devam ettiren Nasuhoğlu, mesafenin de oldukça etkili isimlerinden biri. 2’de 2 yaptığı binicisi idaresinde iddialı olacağına inandığım safkanı ufak bütçeli kuponlara risk edebilirsiniz. Bursa’daki son sınavında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek başarılı bir 2.lik çıkaran Kutluerinoğlu ise yabancısı olmadığı piste favoriyi zorlayabilir. 

SIRALAMAM: 1-7

3. Koşu: Pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Canyoldaş başta olmak üzere; Gedizkaya, Gazanefer, Erenbilge, Uzun Bey, Elmasınkızı, Efe Yürek ile Baykoç sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 3-2-10-13-15-9-7-8

4. Koşu: İzmir’de çok daha ciddi rakipler arasında mücadele vererek oldukça başarılı sonuçlara imza atan Badegül, devam ettirdiği iyi durumu ve etkili pilotu idaresinde koşuya ağırlığını koyacaktır. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2

5. Koşu: İstanbul’daki ilk sentetik pist startında olumlu izlenimler veren Buzzer Beater, kısa bir süre dinlendirilen Big Baby, güçlü orijine sahip Demiralp, yeterli kondisyonuyla Balgecinin Kızı ile üç startında da tabela içerisinde dolaşan World Fast ayrımsız yazılmalı. Sık koşmalarına rağmen Zumre ile Kızım Azra fazlaca ihmale gelmezler. 

SIRALAMAM: 1-5-2-4-3-7-6

6. Koşu: Uzun mesafeli kum koşuları gayet parlak Cricoor ile İstanbul’da umduğunu bulamayarak tekrar sevdiği piste dönen Bold Magic arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 2-1

7. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans tanımalısınız. Benim sıralamam; Lusinga, Alhun, King Burak, Megas, Adalson, West Grove, Sky Master ile Yeşilli Bey şeklinde olacaktır. 

SIRALAMAM: 7-6-10-15-16-9-4-5


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN