YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Haziran 2018 Salı

Bilal Eren

05 Haziran Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Ankara programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan İNFİCARK yarış hayatının ilk üç koşusunda da güzel dereceler elde etti. Bugün kendine uygun rakipler yanında idman pistindeki dereceleri yarışa yansıtması durumunda yine çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Ankara programında çift bankolu şablon içinde bugün sığınacağımız ikinci liman ise TAŞRALI olacak. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve son iki koşusunda tabela içinde kalırken geliyorum sinyalleri veren at form durumunu artırıyor. 

Bu adı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. Ankara programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son üçüncülüğünde dikkat çeken ATLAS BEYİD, tecrübeli binicisi ile bugün burada kapanışı yapabilir. Ufak veya farklı kuponlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 3-7-4 / 7

Normal Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 3-7-4 / 7-3-8


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN