YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Haziran 2018 Salı

Bilal Eren

05 Haziran Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Ankara programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan İNFİCARK yarış hayatının ilk üç koşusunda da güzel dereceler elde etti. Bugün kendine uygun rakipler yanında idman pistindeki dereceleri yarışa yansıtması durumunda yine çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Ankara programında çift bankolu şablon içinde bugün sığınacağımız ikinci liman ise TAŞRALI olacak. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve son iki koşusunda tabela içinde kalırken geliyorum sinyalleri veren at form durumunu artırıyor. 

Bu adı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. Ankara programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son üçüncülüğünde dikkat çeken ATLAS BEYİD, tecrübeli binicisi ile bugün burada kapanışı yapabilir. Ufak veya farklı kuponlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 3-7-4 / 7

Normal Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 3-7-4 / 7-3-8


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN