YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Haziran 2018 Salı

Bilal Eren

06 Haziran Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Kazandığı koşusu ardından tamamladığı hazırlıklarında da beğenimi toplayan Pan Reka ile hızla istenilen seviyeye ulaşan Winshetser ikilisine eşit şans vermekteyim. İstikrarlı Depository, dengi grupta şeytanın bacağını kırabilir. İdman görünümü iyi Oddjob, uygun kilolarıyla Let Me Pass ile İsmihan gözden uzak tutulmamalı. Pist ve mesafe ayırt etmeyen King Of Rock, en küçük hatayı affetmez. 

SIRALAMAM: 7-3-5-4-9-11-1

4. Koşu: Sentetik pist performansı gayet etkileyici Kaynarca, mesafesinde starttan çıktığı gibi bitirebilir. Sorunları halledilen ve koştukça çok daha iyi gruplarda bile söz sahibi olabilecek kalibreye sahip Big Champ’a yeterli kondisyonuyla muhakkak bir çarpı atılmalı. İdman görünümü sıhhatli Fast Forwad ile Pazartesi günkü sprintini çok beğendiğim King Voice ihmale gelmezler. Açıklarını hızla kapatan Dirty Girl, kuponların olmazsa olmazlarından. Takı değişikliğine giden Gümüş Kafes, üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Gücü oranında başarılı koşan Ellianna, sürpriz. 

SIRALAMAM: 7-8-12-5-1-2-3

5. Koşu: Uzun mesafelerde çok daha başarılı koşabilen Montana, hazırlıklarını beğendiğim Katma Değer, Pazartesi günkü 800/46.8 – 400/23.8 R galobunu beğendiğim Beyazıd, istim üzerindeki Cankılıç ile koştukça üzerine koyan Fire And Smoke ayrımsız yazılmalı. 

SIRALAMAM: 10-9-3-4-8

6. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği ilk sentetik pist koşusundan başarılı bir 2.lik çıkaran Kurucu, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok şanslı. Tayı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3

7. Koşu: Çok daha ciddi rakipler arasındaki son koşularında kendisine tabela diplerinde yer bulan Düşlem’in uygunlaşan grupta oldukça ön plana çıktığını söyleyebilirim. Kısrağı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2

8. Koşu: Pist ve mesafede katıldığı 4 yarışı da gayet tatminkar Güldürgüldür, güzel bir form yakalayan Bawepir, eküri destekli Güneş Işığı, yükselişteki Gençberk ile tırnağının ucuna getirilen Dinçgör ilk etapta düşünülmeli. Bu kez daha hazır Son Oğul, göz ardı edilmemeli. Sıkı hazırlanan Onurşah, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalıdır. 

SIRALAMAM: 7-1-3-6-2-4-9


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN