YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Haziran 2018 Pazar

Bilal Eren

11 Haziran Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu ayakta; Karahindibaya, Süphan, Metafora, Tomiris, Burakşah ile Baba Muzo birincilik için kıran kırana kapışacaklardır. 

SIRALAMAM: 8-2-4-1-3-7

3. Koşu: İstanbul’daki ilk sentetik pist koşusunu usta atlar gibi koşarak 1.00.47’lik derecesiyle kazanmayı bilen The Last Romance, tekrar döndüğü Bursa’da güzel bir hazırlıktan geçmiş görünüyor. Bu sezon adından sıkça bahsettireceğine inandığım tayın bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum. 

SIRALAMAM: 3

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Kendisi kadar pişkin bir eküriye sahip Rakka, uzun galoplarla eksiksiz hazırlanan Hoppa, ayağına çabuk olduğu söylenen Kızılyar ile güçlü kan hattıyla Cennetmavisi sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 10-7-9-2

4. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen Serabım, yeterli görünen çalışmalarıyla starttan çıktığı gibi bitirme uğraşı verecektir. Pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Fibonacci, muhafaza ettiği güzel durumuyla ihmale gelmez. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Free Power, kuponlardaki yerini almalı. Aşama içerisindeki Rabia Hanım, pist ayırt etmeyen Layd Steel ile dinlendirilen Lady Of Kaneko gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 2-3-5-7-6-9

5. Koşu: Tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir tablo ortala koyan Bedriye, iç start çekme avantajını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Eküri destekli Gümüşkanat ile süratli bir tay olduğu söylenen Sever en küçük hatada devreye gireceklerdir. Karlı Çiçek, Bagurgüzeli, Tekbaşına ile Çinare kollanılması gereken diğer taylar.

SIRALAMAM: 3-5-10-7-1-11-4

6. Koşu: Birbirinden başarılı son koşularındaki iyi durumunu aynı titizlikle devam ettiren Kutup, lehine pist ve mesafede yine çok şanslı. Kantarmasını tanıyan pilotuyla safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

7. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve daha önce buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Ulukız, devam ettirdiği mükemmel durumuyla ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. Çimdeki ikinci sınavına çıkacak olan Romeo, güzel hazırlıklarıyla favoriye zorlu anlar yaşatabilir.

SIRALAMAM: 8-1

8. Koşu: Süratli yapısı ve inatçı karakteriyle bilinen Behramkale, önde istediği tempoyu kurması halinde birinciliğe uzanacaktır. İstanbul’dan eli boş dönen Hosli ile güzel bir form tutturan Wasahof göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 4-2-3

9. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden Beyaz Peri başta olmak üzere; Erfan, Boraltan, Kahta Güzeli, Faroy, Batugül ile Kartaliçe sizlere önerebileceğim en şanslı taylardır.

SIRALAMAM: 5-7-6-10-8-3-11


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN