YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Haziran 2018 Pazartesi

Bilal Eren

12 Haziran Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Kumdaki ilk yarışında olumlu izlenimler veren ve orijin olarak çime çok daha yatkın Best Of Hazal ile koştukça daha iyi yerlere gelebilecek kalibreye sahip Yellow Fin ikilisine eşit şans vermekteyim.

SIRALAMAM: 6-4

4. Koşu: 800/47.2 - 400/23.8 R süper dereceli galobunda ne denli iyi bir hazırlıktan geçtiğini ispatlayan Shutka, lehine pist ve mesafede kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Kazanarak moral bulan Ertuğrul ile uygun kilolu Mister Ticker en küçük bir hatayı affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 7-3-8

5. Koşu: İştirak ettiği son 1900 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla Atmaca Beyi'ni az da olsa zorlu anlar yaşatarak başarılı bir 2.likle ayrılan Akhun, muhafaza ettiği iyi durumu ve dengi grupta koşuya ağırlığını koyacaktır. Etkili pilotu idaresinde safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6

6. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Montego, pist ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Parpali ile İstanbul'daki son sınavını gösterişli kazanan Yoldaşhan ilk etapta düşünülmeli. Rodosto, Erkmen, Birkasım ile Özyel sürprize açık bu ayakta gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 6-3-5-2-1-4-7

7. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Paramparça ile çim performansı gayet parlak Toydemircan arasındaki mücadeleye, sık koşmasına rağmen istim üzerindeki Cibek Oğlu'da katılacaktır. İlk sınavı parlak Büyük Adam, güzel hazırlıklarıyla ihmale gelmez. Hazırlıkları iyi Büyük Star, kuponların olmazsa olmazlarından biridir.

SIRALAMAM: 3-5-1-2-4

8. Koşu: Oldukça başarılı bir Ankara sezonu geçiren Cool Prince, uygun kilosunun da verdiği avantajla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Kazanarak moral bulan Nestor, yükselişini sürdüren Little King ve gücü oranında başarılı koşan Yellow Red ihmale gelmezler. Zonaro, Pearl Gem ile Quasar sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 4-3-5-6-7-1-9


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN