YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Haziran 2018 Salı

Bilal Eren

12 Haziran Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve İstanbul iç pisteki hazırlıkları gayet iyi Neon Knight, sevdiği pist ve mesafede başta şans verdiğim safkandır. Koşunun önde muhtemelen tempolu gidecek olması lehine Gürman Ağa, uygun kilosunun da verdiği avantajla söz sahibi olabilecek düzeydedir. Tekrardan sevdiği piste dönen Osmaniye Çocuğu ile Chicago en küçük bir hatayı affetmezler. Bursa’daki son sınavı parlak Triton ve ağır kilolarla koşmaya alışkın Sideli ihmale gelmezler. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 6-11-7-2-5-3

4. Koşu: İstanbul’dan oldukça iyi durumda giden Metecik başta olmak üzere; Seldanınoğlu, Fenerlican, Torosdağı, Onnumara ile Fordta Tek sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 6-3-1-11-9-2

5. Koşu: İstanbul’da iştirak ettiği çim ve sentetik pist koşularında umduğunu bulamayan Özdemir Bey, bu kez çok daha etkileyici koştuğu kuma çıkıyor. Eksiksiz bir hazırlıktan geçen safkanı tam dişine göre rakipler arasında kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 3

6. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan Energin ile istim üzerine getirilen Kelemer arasındaki mücadeleye, takı değişikliğine giden Günbike’de iştirak edebilir. Babaoğlu, Betonayak ve Şahsancak hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 3-4-9-1-2-5

7. Koşu: Son koşularına oranla çok daha elverişli rakipler arasında mücadele verecek olan Brave Azur ile kısa bir süre dinlendirilen kabiliyetli kısrak Rowdy arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. Rasim Kaptan ve Keremtosh sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 2-1 // 6-4

8. Koşu: Üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Elmasınkızı ile güzel bir form sıçraması gösteren Malakka ilk etapta düşünülmeli. Rabat Güzeli, Yolaşan ve Goncanur hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.

SIRALAMAM: 5-4-6-7-2


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN