YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Haziran 2018 Salı

Bilal Eren

13 Haziran Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Sürekli birbirlerine geride bırakabilen safkanların arasında bir de kilo farklarının bulunması yarışı çok daha karmaşık hale getirdiği günün ilk ayağında bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermelisiniz. Şehlevent, Beyrek, Dalicim, Özdamar, Signora, Ahmin ve Tezcanlı ilk etapta düşünülmesi gereken isimler olsalar da; bu ayağın kapatılmasında yarar olacaktır.

SIRALAMAM: 10-9-4-6-7-8-2

4. Koşu: Kolay ve gösterişli kazandığı ilk koşusundaki formunu koruyan Ballıkız ile yarış galobunu beğendiğim formda Mira Mira öncelikli değerlendirilmeli. İstikrarlı Beyzayar, öndeki kapışmalardan yararlanacak. Pist ayırt etmeyen Berengül, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde birinciliğe uzanabilir. Çekirge ve Coşgel ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 9-3-4-1-6-5

5. Koşu: Bu koşusu için yaptığı uzun galobunda ve son kez gerçekleştirdiği 600/36.2 – 400/22 R dereceli sprintinde mükemmel bir görünüm içerisinde olan After Forever’i sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3

6. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından kendisine uygun rakipleri bulan Misae’nin sentetik piste katıldığı G-2 ve A-2 iki sentetik pisteki koşuları da oldukça parlak. Muhafaza ettiği güzel durumuyla kazanmasını beklediğim safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 7

7. Koşu: Her geçen gün artan bin kondisyona sahip Oğlumemir, İstanbul pistinin yabancısı olmayan Kim Tutar Beni, bu haftaki hazırlıkları iyi Gezegen, yarışın tempolu gidecek olması lehine Korcan, istim üzerindeki Baltacı ile Kazdağı birinciliği zorlayacak şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 4-5-10-6-1

8. Koşu: 800/55.3 – 400/28 R galobunda geçen haftalara nazaran çok daha iyi gördüğüm Güneş Işığı başta olmak üzere; Onurşah, Akınsoy, Alsancaklı, Arısan, Ellibeş ile Hürşit sırası ile değerlendirmeye alınmalıdır.

SIRALAMAM: 8-10-5-1-2-4-9


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN