YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Haziran 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

14 Haziran Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Uzun aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Gürhanşah, gelişen kondisyonu ve mesafesinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Üst üste kazandığı koşularındaki kusursuz durumunu aynı titizlikle koruyan İnanlım, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle kaldığı yerden devam etmeye çalışacaktır. Ufak tefek sorunları halledilen Ser Emir, dinçlikle beklentilerin üzerinde bir sonuçla ayrılabilecek yetenekte. 

SIRALAMAM: 6-3-4

2. Koşu: Kumda şimdiye kadar iştirak ettiği 4 startında da adından bahsettirmeyi başaran ve özellikle bir üst gruptaki son koşusu mükemmel Oğuz Boylu, oldukça vasat rakipler arasında oldukça ön plana çıkmakta. Güzel hazırlıkları ve başarılı binicisiyle kazanacağına inandığım tayı tek olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 6

3. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Yoldaş, güzel hazırlıkları ve elverişli rakipler arasında yine çok şanslı. Güzel bir form yakalayan Akçeşme, bu tip mesafelerin etkili isimlerinden Kızıltuğ ile kazanarak moral bulan Katı Semih favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecek safkanlardır. 

SIRALAMAM: 5-1-4-3

4. Koşu: Çok ciddi rakipler arasındaki son koşusunu kendisine bir nevi galop niyetine gelecek olan Moskova Ateşi, mesafedeki son sınavını kazanmayı bilen Vakurkız, her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Ozanşah, form durumu mükemmel Hüradam, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Alişirin Oğlu ve aşama içerisindeki Yiğitefekan ilk etapta düşünülmesi gereken safkanlardır. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılması taraftarıyım. 

SIRALAMAM: 7-2-5-6-3-4-9-1-8-10

5. Koşu: Büyük bir hayal kırıklığı yarattığı ilk koşusunu kesinlikle ölçü almadığım Er Meydanı, güzel hazırlıkları ve orijin olarak çok daha yatkın olduğu piste kuponlara öncelikli yazılmalı. Takı değişikliğine giden Laz Oğlum, tecrübesini konuşturarak birinciliği zorlayabilir. İdmanlarında ortaya koyduğu derecelerle yeşil ışık yakan Onatkan, her an devreye girebilecek yetenekte. İlk çim koşusunda olumlu izlenimler veren Yeşil Deniz, edindiği tecrübeyle koşuya ağırlığını koyacaktır. Atom Saçan, Akıllıol ile Alıcıkuş fazlaca ihmal edilmemesi gereken diğer taylar. 

SIRALAMAM: 3-4-5-8-2-1-9

6. Koşu: İstanbul'da katıldığı son iki Gr-1 koşusunda da yarış içerisinde bir türlü kendisine düzgün sprint yapacak kulvar bulamayarak şansız bir şekilde kapanan Persistance, bu gün için oldukça vasat rakipler arasında start alıyor. Muhafaza ettiği güzel durumu ve mesafesinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Victory Cry ise favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girebilecek yetenektedir. 

SIRALAMAM: 2-3

7. Koşu: Grubun uygunluğuyla bir adım öne çıkan Özdemir ile ufak tefek sorunları halledilen Reborn arasındaki mücadeleye, formunu sürekli geliştirmeye başlayan See You Again'de katılacaktır. Güzel bir çıkış yakalayan Grand Efe, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Önde boş kalacak olması lehine Empire Son ise sürpriz şansına sahiptir. 

SIRALAMAM: 2-4-7-9-1

8. Koşu: Çimdeki ilk startında, fotoya yakın yaptığı düzgün ataklarıyla kendisine tabela dibinde şans bulan Özerman, en az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen iki ekürisiyle birlikte start alacak. Kendisini bir kez daha tercihleyen binicisi ve orijin olarak çok daha yatkın olduğu piste kazanmasını beklediğim tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 7

9. Koşu: Çim - kum ayırt etmeksizin Bursa'da katıldığı son yarışlarında gayet başarılı sonuçlarla ayrılarak adından bahsettirmeyi başaran Aloysha, tam dişine göre rakipler arasında birinciliğin en güçlü adayı konumunda. Hazırlıkları eksiksiz Meleksima, lehine pist ve mesafede favoriye rakip olmaya çalışacaktır. 

SIRALAMAM: 5-4


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN