YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Haziran 2018 Perşembe

GanyanTime.com

14 Haziran Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşuları gayet parlak Akgün Reis ile uygunlaşan kilosuyla şansı artan Akarca Khan ilk etapta düşünülmeli. Hazırlıkları gayet iyi Güçlü Kız, kuponların olmazsa olmazlarından. Toparlanma çabası içerisindeki Prenses Melek ise hata kollayacaktır. 

SIRALAMAM: 4-5-2-1

3. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından oldukça uygun rakipler arasında mücadele verecek olan Gözüm Kaldı, muhafaza ettiği güzel durumu ve hiçte yabancısı olmadığı piste birinciliğin en güçlü adayıdır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1

4. Koşu: Aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Yıldızhan Star’ın gelişen kondisyonu ve koşunun tempolu gidecek olmasıyla şansının artığını düşünüyorum. Yine aynı koşunun galibi Angel Horse ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Can Dadaş göz ardı edilmemeli. Tekrardan sevdiği piste dönen Dombra, önde istediği tempolu bulabilmesi halinde çıktığı gibi bitirebilecek yetenektedir. 

SIRALAMAM: 5-2-1-4

5. Koşu: İlk kum koşusunu kolay ve gösterişli bir şekilde kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pomalin ile son çim yarışında Karamıh gibi ciddi bir rakibe oldukça zorlu anlar yaşatarak başarılı bir 2.likle ayrılan Uğanbike ikilisi arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 5-2

6. Koşu: Kabiliyetli bir tay olan Lead Soldier, hazırlıkları kusursuz Frighten, eküri destekli Big Albatros, ilk startı ışıltılı Lady Adile ile ekibinin çok güvendiği Ateşin Kanatları ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 3-2-6-8-1

7. Koşu: Günü zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Benim sıralamam; Dinçbey, Gezginci, Başyazar, Kırtoprak, Erginsoy, Bir Rüya, Bankız, Kekeç Bey ile Kalaycıkaya şeklinde olacaktır. 

SIRALAMAM: 4-2-5-3-12-9-6-7-11


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN