YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ BİR KAÇ GÜN İÇİNDE YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
13.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Haziran 2018 Perşembe

GanyanTime.com

15 Haziran Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Başarılı olduğu mesafede mücadele veren Farilyalı, iyi durumunu devam ettiren Let Me Pass, güzel formunu koruyan Big Man ile istim üzerine getirilen Bungalow ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı. Best Spot ve Oddjob hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 2-5-9-4 // 1-6

3. Koşu: Aradan sonra yine bu rakipler arasında katıldığı sentetik pist koşusunda, hücumda geç kalan Bejanova’nın gelişen kondisyonu ve orijin olarak çok daha iddialı olacağına inandığım piste ilk şansı vermekteyim. Ankara’dan kazanarak moralli gelen Tumbul Funda ile istikrarlı Buglem favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 10-11-8

4. Koşu: Gücü nispetinde başarılı koşan Ersözlü, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde ekibinin yüzünü güldürebilir. Her yarışını bir öncekinden etkileyici koşmaya başlayan Torun Callas, mesafesinde yine çok şanslı. İdman görünümü kusursuz Win Star Win’in eli kulağında olduğunu söyleyebilirim. Açıklarını kapatan Yiğitalp ile tabela diplerindeki koşuları olumlu Hector fazlaca ihmale gelmezler. 

SIRALAMAM: 3-2-14-15-4

5. Koşu: Bu kez kilo kiloya koşacak olan Alişir, gayet sıhhatli idman görünümüyle başta şans verdiğim safkan. Ankara’dan iddialı gelen Taşralı, en az favori kadar şanslı konumda. Çim performansı üst düzey Özalak, kuponlardaki yerini muhakkak almalıdır. İnatçı karakteriyle bilinen Mavra, koşuya ağırlığını koyabilecek bir diğer şanslı isim. Üzerindeki durgunluğu atma yolundaki Herakles, sürpriz şansını sahip. 

SIRALAMAM: 3-5-7-2-1

6. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla iyiye giden Night Laterne ile tırnağının ucuna getirilen Mc Gregor arasındaki mücadeleye, iyi bir hazırlıktan geçen İshakbaba’da katılacaktır. Achilles, Kudo ve Captain Cemo sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 5-4-1-10-7-6

7. Koşu: Uzun aradan sonra katıldığı ilk çim yarışında başarılı bir 2.likle ayrılan Last Hernando, tamamladığı hazırlıklarındaki kusursuz görünümüyle çok daha iyi bir duruma ulaştığını ispatlıyor. Koştukça çok daha iyi yere geleceğine inandığım bir kalibreye sahip olan safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 17


14.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
13.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN