YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

31 Temmuz 2018 Salı

Bilal Eren

01 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Startla birlikte ön tarafta kaçan Çıksalın’ı yakın takibe aldığı son 1400 metre mesafeli sentetik pist koşusunda, gayet güzel bir mücadele örneği sergileyen Indian Dady, 1.24.68’lik derecesiyle başarılı 2.lik çıkarmıştı.  Sonrasında yaptığı 1000/1.02 – 400/23 R dereceli galobundaki kolaylığıyla çok daha iyi duruma ulaştığını ispatlayan safkanın bu gün için kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 4

2. Koşu: Büyük bir hayal kırıklığı yarattığı ilk koşusunu ölçü almadığım ve son kez Pazartesi sabahı yaptığı 600/38.6 – 400/25.6 HÇ sprintinde oldukça beğenimi toplayan Reisingülü, bu kez kendisini affettirmeye çalışacaktır. Bursa ve Kocaeli pistlerinde katıldığı yarışları gayet başarılı Gözü Açık, ilk kez taktığı DİLBAĞI ile bu kez şeytanın bacağını kırmaya çalışacak. Kocaeli pistinden iddialı gelen Singapur ile koştukça üzerine koymaya başlayan Aydemirbey hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 8-3-5-1

3. Koşu: Oldukça ciddi rakipler arasındaki son A-3 1200 metrelik sentetik pist koşusunu yakın aralarla 5.tamamlarken hızla istenilen seviyeye ulaştığını ispatlayan Duke Of Kent, bu günkü aprantisi idaresinde yaptığı galobunda da oldukça beğenimi topladı. Mesafesinde ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. Uzun aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Eskayra ile Kocaeli pistinden kazanarak moralli dönen Best Spot favoriye rakip olmaya çalışacaklar.

SIRALAMAM: 2-3-1

4. Koşu: Son 1400 metre mesafeli sentetik pist koşusunda, önde kaçan Ulubatur’u düzlükte bir ara yakalayarak liderliği alan Unzen, fotoya yakın içinden tekrar ataklarını tazeleyen rakibine karşılık veremeyerek 2.likle ayrıldı. İdmanlarından çok farklı koşan ve kazandığı bir önceki çim yarışı oldukça etkileyici safkanı ufak ve misli kuponlara tek yazabilirsiniz. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Çelikman ise favorinin adeta gölgesi olacaktır. 

SIRALAMAM: 2-1

5. Koşu: Sürekli iyiye giden Büyük Aşk, başarılı son yarışının bir tesadüf olmadığını hazırlıklarındaki kusursuz görünümüyle ispatlayan Derindeniz ve ilk sınavını kesinlikle gücüne ölçü almadığım Bedircan ilk etapta düşünülmeli. Karakuş, Şahımsın ile Bülent hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 8-9-1-3-6-2

6. Koşu: Gücü oranında başarılı koşan ve bu gün için ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Önderefe, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Yeni yeni kendini bulan Baba İlhami, sık koşmasına rağmen form durumu parlak Yakutiye ile istikrarlı Alsancaklı ihmale gelmezler. Özzafer ile Birhatkaya sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 9-4-2-3-6-8

7. Koşu: Güç ve performans olarak rakiplerinden çok daha ön plana çıktıklarını inandığım Akkula ile Reisoğlu arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 1-2

8. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan Ezlemim, tırnağının ucuna getirilen Görükle, dengi grupta koşan Camgöz ile formunu sürekli geliştiren Bağrıyanık ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 8-2-7-1

9. Koşu: Sentetik pisteki son koşusundan zaferle ayrılan ve yarışın gidişatına göre koşan Rubuco, sağlıklı idman görünümü ve başarılı binicisiyle kuponlara tek yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 2 // 3-1

10. Koşu: Gösterişli kazandığı koşusundaki formunu koruyan Impassable Girl, mesafesinde yine çok şanslı. Pazartesi günkü galobu çok iyi Northern West ile bir süre istirahat eden Let Me Pass öncelikli takipçileri. Eli kulağına getirilen Cersei, yakın takibe alınmalı. İsmihan ile Gümüş Kafes hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 8-3-2-6-5-4


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---