YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

02 Temmuz Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan FORDTA TEK, bu tip mesafeleri seviyor. Startta oyalanmaması durumunda düzlükte alacağı avantajla bugün çok koşacak. Son ikinciliğinden sonra geliyorum sinyalleri veren atı günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise HAZİNE MALI olacak. Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan safkan güzel pedigrisi ile dikkat çekiyor. Start provalarında da beğenilen safkanı günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. 

Son 400'lük işinde beğenilen ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan STAR RUBY, kısa mesafeli sürat koşusunda bugün öne erken düşerse farklı bir yarış sergileyebilir. Güvenerek günün alternatif ve küçük kuponlarda farklı bir teki olarak düşünülebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 1 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3/ 7

Normal Kupon: 1 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3/ 1-3-7