YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

03 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak zorlu günün ilk ayağında; Major Trowback, Bipolar Lady, Abubakar, Companero, Anadolu Beyi ile Asi Meriç sizlere önerebileceğim isimlerdir.

SIRALAMAM: 4-3-8-2-1-5

4. Koşu: Aradan sonra çok daha formda rakipler arasında katıldığı 1400 metrelik çim koşusunda, gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek dikkat çekici bir 4.lüğe imza atan Londra, koştukça çok daha iyi yerlere geleceğinin de izlenimlerini verdi. Grubun uygunluğu ve başarılı binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

5. Koşu: İyi durumunu devam ettiren Asil Rüzgar, Adana’da kazanarak moral bulan Canodin, sık koşmasına rağmen dengi rakipler arasında Arayekyi ile yeni yeni kendini bulan Yabankız ilk etapta düşünülmeli. Seherinsesi ve Şerifa Abla sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 4-8-10-1-3-6

6. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine çok yakın gördüğüm İrem Su ile The Daughter Sun arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 2-1

7. Koşu: İstanbul’da tamamladığı hazırlıkları eksiksiz Savaş Atı ile bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Akçeşme arasındaki mücadeleye, toparlanma çabası içerisindeki Diranşan’da katılabilir. Çakırcelep ve Singapore Prensi sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 5-2-1-11-14

8. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Welkin, kısa sprintini sonlara saklaması halinde birinciliğe uzanabilir. Yıldırımbey gibi kalite bir safkanın anne kardeşi olan Yıldırımer, yeterli kondisyonuyla kuponlardaki yerini almalı. Güzel bir form yakalayan Söğüt, öndeki çekişmelerden istifade edecektir. Goldwyn ile King’s Day ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 17-7-16-3-4