YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Temmuz 2018 Salı

Bilal Eren

04 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: İdmanlarından çok farklı koşabilen ve etkisiz kaldığı son sentetik pist yarışını gücüne ölçü almadığım Şimşek Kral, başarılı olduğu çimde kuponlara öncelikli yazılmalı. 1000/1.10.6 – 400/28.5 HÇ galobunda oldukça iyi gördüğüm Tatarkan ile üstün süratte sahip Çelikşah ihmale gelmezler. Koştukça üzerine koyan Mavi Mungan, kuponların olmazsa olmazlarından. İstikrarlı Afacan ile aradan kazanarak dönen Unzen hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 4-5-2-3-1-7

4. Koşu: Gücü sınırlı safkanların mücadelesine sahne olacak bu zorlu ayakta, kilo farklarının da olması yarışı çok daha karmaşık hale getiriyor. Riske girilmeden bu ayağın kapatılarak rahat bir koşu izlenilmesi taraftarıyım. 

SIRALAMAM: 10-5-6-7-2-1-3-9-8-11

5. Koşu: Hayatının ilk çim koşusunda, yarışa başlarda adapte olmakta zorluk çeken Agera, ön grubun gerisinde kalsa da, özellikle düzlükten sonra dışarıya doğru kayarak yaptığı kuvvetli ataklarıyla rahat bir 3.lük elde etti. Koştukça ve mesafe uzadıkça çok daha formda rakipler arasında bile söz sahibi olacağına inandığım kısrağı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1

6. Koşu: Ufak tefek sorunları giderilen ve hız verdiği çalışmalarında sıhhatli gördüğüm Zamana Karşı ile yaşça büyük rakipler arasındaki son sınavından zaferle ayrılan Bodrum Kalesi arasındaki mücadeleye, Ankara’dan çok iyi gelen İnanlım’da katılacaktır. Toparlanma yolundaki Döver, kötü gidişata dur diyebilir. Bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Gülşeker ve istikrarlı Binbir gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 7-8-5-3-1-2

7. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Sinyor Şamil, güzel bir çıkış yakalayan Torun Callas, son yarışında olduğu gibi önde yine boş kalacak olan Mortodela ile istim üzerindeki Write To Ellie ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 6-3-1-4

8. Koşu: Sert grupta ve KAPALI GÖZLÜK takıldığı son yarışında bir varlık gösteremeyen Dakota, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyor. Başarılı binicisi ve tam dişine göre rakipler yanında kazanması normal sonuç olacak kısrağı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5 // 3